U nedjelju 15.travnja 2012. u Bratislavi je održan 32.GRAND PRIX SLOVAKIA u Srednje Europskoj Karate ligi. Sudjelovali su karatisti iz 12 zemalja, među kojima i naša tri seniora koji su ovim nastupom ispred hrvatske reprezentativne vrste opravdali poziv izbornika sa tri osvojene medalje. Naš najuspješniji karatista u Bratislavi bio je Ante Mrvičić osvojivši 2. mjesto u kategoriji -84kg, izvrsnim borbama protiv mađara Balazsa 3-0, čeha Kubičke 1-0, u polufinalu protiv hrv. reprezentativca Maria Vučića pobjedom nakon preglašavanja (1-1), te u finalu tijesnim porazom od latvijskog predstavnika Sadikova 0-1. U kategoriji +84kg 3.mjesto osvojio je Pero Vučić, pobjedivši u 1.kolu slovaka Paulinya, zatim je bio slobodan, te je za finale izgubio od reprezentativnog kolege Ursića-Glavanovića. U repasažu Pero ipak osvaja medalju pobjedom 2-1 protiv još jednog slovačkog borca Roberta Šaltysa. Naš treći karatista Domagoj Rukavec jedini se od petero hrvatskih boraca u kategoriji -75kg popeo na postolje osvojivši 3.mjesto. U 1.kolu je bio slobodan, zatim je izgubio od ovogodišnjeg pobjednika GP Samobor slovaka Cisara Matuša 0-1, te je morao u repasaž gdje je sa dvije pobjede dokazao svoju dobru formu, pobjedivši mađara Alexandera Honinga s 3-0, te hrv.reprezentativca Dejana Aleksića jednoglasno preglašavanjem (0-0). Čestitke našim karatistima na osvojenim medaljama i na ulazak u kvalifikacijski turnir 27.svibnja za odlazak na svjetsko prvenstvo u Pariz.