14. i 15. rujna 2013. u dvorani Kutija Šibica održan je 2. ZAGREB KARATE CUP.

Prvog dana turnira prisustvovali smo ekipnom TROMEČU GRADOVA Sarajevo – Beograd – Zagreb (3 seniora + 2 seniorke). U sjajnoj atmosferi i s bučnim gledateljima pobjedila je selekcija grada Zagreba. U prvom meču protiv selekcije Beograda svoju karate vještinu pokazao je naš prvak Ante Mrvičić u borbi s svjetskim prvakom Milošom Jovanovićem, pobjedivši ga u premočnoj borbi svojim karakterističnim tehnikama – rezultatom 4-1.

Drugog dana natjecanja na ZAGREB KARATE CUP-u, koji je bio za sve uzraste naši karatisti osvojili su 3 ZLATNE i 2 SREBRNE medalje. Zlata su osvojili: Paul Karačić u kategoriji U16 -52kg, Jerko Đurinović u U16 +70kg i Kristijan Doko u U18 -68kg., dok su srebro osvojile sestre Ivana Sivrić u U16 -47kg i Brigitta Sivrić u U18 -59kg. Čestitke našim veselim natjecateljima na ovom lijepom uspjehu!