U Rijeci 5.-6. listopada 2013. u Sportskom centru Zamet održan je međunarodni karate turnir 13. CROATIA OPEN. Na ovom velikom i dobro organiziranom turniru sudjelovalo je oko 1100 karatista iz 20 zemalja u katama i borbama, među kojima i naših sedmero boraca. Najviše uspjeha imao je Domagoj Rukavec u kategoriji mlađih seniora, koji je u oštroj konkurenciji osvojio 3.mjesto. Poražen je u 1.kolu s 0-3 od repr. slovačke, zatim pobjeda protiv reprezentativca italije nakon 2-2 i preglašavanja, za broncu 3-0 protiv Dmitrasinovića iz Zameta. Blizu medalje bio je Paul Karačić u kadetima -52kg među 30 karatista s ukupno 5 odrađenih borbi, rezultatima: 0-0 (5-0 preglašavanje), 2-0, 1-1 (1-4 preglašavanje), u repasažu 5-3, te poraz za broncu od slovaka Imricha nakon 0-0 (2-3 preglašavanje). Brigitta Sivrić je u juniorkama -59kg imala dobar početak s dvije pobjede, te poraz od natjecateljice koja nije prošla u finale i time onemogučila Brigitti borbu za broncu. Naš veliki adut za medalje Ante Mrvičić se u 1.kolu u borbi s talijanom ozlijedio, s toga nije odradio borbu do kraja. U seniorskoj konkurenciji -84kg bio je trener-natjecatelj Luka Požgaj, koji je u dobroj borbi izgubio od slovenskog repr 0-2. U prvim kolima izgubili su još Jerko Đurinović u kadetima +70kg i Kristijan Doko u juniorima -68kg.  Bravo Domagoj!