Ante Mrvičić pobijedio Svjetskog prvaka

Ante Mrvičić pobijedio Svjetskog prvaka

    13-15. siječnja u Samoboru je održan je 26. GRAND PRIX CROATIA, na kojem je nastupilo preko 2000 natjecatelja iz 241 kluba iz 27 zemalja. Zbog bolesti nastupili smo  samo s osam klupskih boraca  na ovom dosad najvećem Grand prix Croatia. Prvog dana natjecanja, po prvi put u...

Naši izvrsni studenti

Naši izvrsni studenti

Na kraju godine moramo se pohvaliti i akademskim uspjesima naših natjecatelja. Kako vrlo često napominjemo jedan od ciljeva našeg kluba je da pored vrhunskih sportskih rezultata naši članovi ostvaruju i vrhunske rezultate na drugim poljima svojeg djelovanja, kako u školi, fakultetu tako i na njihovim radnim mjestima....

 20161203 181953

Prvog dana Prvenstva Hrvatske za kadete, juniore i mlađe seniore, koje se 03.12.2016. godine održalo u zagrebačkoj dvorani Vinko Bek, nastupilo je troje naših natjecatelja. U kadetskoj konkurenciji nastupio je Besim Ademi koji je nes(p)retno izbugio u prvom kolu nakon što je uvjerljivo bio bolji u borbi. Kasnije nije dobio priliku za repasaž.

U kategoriji mlađih seniorki naša Monika Berulec uvjerljivo je obranila zlato u najlakšoj ženskoj kategoriji. U prvom kolu pobijedila je Ines Grdenić rezultatom 2:0, te se u finalu susrela s Ljiljanom Pendić gdje je, pobjedom zlatnim bodom, još jednom  potvrdila svoju "vladavinu" u toj kategoriji.

U kategoriji -61 Lucija Šipura gubi u prvom kolu od Stjepandić te kasnije gubi priliku za repasaž.

Sutra nastupaju naši juniori i mlađi seniori kojima želimo puno sportske sreće!

FaLang traduction system by Faboba