Ante Mrvičić pobijedio Svjetskog prvaka

Ante Mrvičić pobijedio Svjetskog prvaka

    13-15. siječnja u Samoboru je održan je 26. GRAND PRIX CROATIA, na kojem je nastupilo preko 2000 natjecatelja iz 241 kluba iz 27 zemalja. Zbog bolesti nastupili smo  samo s osam klupskih boraca  na ovom dosad najvećem Grand prix Croatia. Prvog dana natjecanja, po prvi put u...

Naši izvrsni studenti

Naši izvrsni studenti

Na kraju godine moramo se pohvaliti i akademskim uspjesima naših natjecatelja. Kako vrlo često napominjemo jedan od ciljeva našeg kluba je da pored vrhunskih sportskih rezultata naši članovi ostvaruju i vrhunske rezultate na drugim poljima svojeg djelovanja, kako u školi, fakultetu tako i na njihovim radnim mjestima....

 

 

Drugog dana Prvenstva Hrvatske nastupili su naši mlađi seniori i junior. Prvi je na borilište izašao Marko Kraljević u kategoriji +84 koji je osvojio brončanu medalju izgubivši od Filipa Barca. Zatim je nastupio Tomislav Hren u kategoriji -75 kojemu je ovaj put malo nedostajalo do medalje. U poluteškoj kategoriji nastupila su dva naša natjecatelja, Karlo Raguž i Mateo Šitum. Mateo se izvrsnim borbama plasirao u finale dok je Karlo poražen od Enesa Garibovića te je pobjedom u repasažu osigurao brončanu medalju. U zanimljivom finalu Mateu je nedostajalo malo sportske sreće za osvajanje zlatne medalje. U teškoj kategoriji juniora nastupio je naš Jerko Đurinović koji je sigurnim i srčanim borbama uspio izboriti brončanu medalju.


Čestitke natjecateljima i trenerima!

 

FaLang traduction system by Faboba