Ante Mrvičić pobijedio Svjetskog prvaka

Ante Mrvičić pobijedio Svjetskog prvaka

    13-15. siječnja u Samoboru je održan je 26. GRAND PRIX CROATIA, na kojem je nastupilo preko 2000 natjecatelja iz 241 kluba iz 27 zemalja. Zbog bolesti nastupili smo  samo s osam klupskih boraca  na ovom dosad najvećem Grand prix Croatia. Prvog dana natjecanja, po prvi put u...

Naši izvrsni studenti

Naši izvrsni studenti

Na kraju godine moramo se pohvaliti i akademskim uspjesima naših natjecatelja. Kako vrlo često napominjemo jedan od ciljeva našeg kluba je da pored vrhunskih sportskih rezultata naši članovi ostvaruju i vrhunske rezultate na drugim poljima svojeg djelovanja, kako u školi, fakultetu tako i na njihovim radnim mjestima....

Ovaj vikend naši su mladi karataši nastupili na 2. kolu školske lige. U subotu su nastupili natjecatelji u katama. Natjecanje su otvorili mlađi učenici koji su ostvarili sljedeće rezultate: Lion Dodaj 2:1, Renato Pejić 2:1, Ante Vokić 0:3 dok su kao ekipa ostvarili 1 pobjedu. Petra Radošević i Borna Akmačić su ostvarile rezultate 1:2. Po prvi put su nastupile Monika Jankov 0:3 i Katarina Olajoš koja je ostvarila sve 3 pobjede. Među mlađim učenicima Mario Čičin-Šain ostvario je 2:1, Katarina Vilendečić 1:2, dok je u mlađim kadetima Dmitrij Gostev ovog puta ostvario rezultat 1:2. U svom prvom nastupu Nera Ivković ostvarila je 2 pobjede uz 1 poraz.

U nedjelju su nastupili naši mladi borci. Među mlađim učenicima nastupili su Matija Kišur, Ivan Garaj, Petar Zelenika, Aron Šprlje  i po prvi put Franko Janjić. Prikazali su hrabre borbe uz dosta pobjeda i pokoji poraz. Među mlađim učenicama nastupila je Borna Akmačić koja je pokazala da je pored kata dobra i u borbama te je ostvarila 1 pobjedu uz 2 minimalna poraza. Među učenicima su nastupili Matko Zelenika i Toni Čutura. U starijoj kategoriji učenika ostvarili su solidne rezultate. Među učenicama nastupila je Lorena Crnogorac ostvariviši izvrsne 2 pobjede uz 1 poraz. Među mlađim kadetkinjama opet šećer na kraju. Naše dvije natjecateljice Antonela Anđelić i Lucija Gajić ostvarile su po 3 pobjede uz 1 poraz, s time da je u međusobnom susretu ovaj put slavila Antonela kojoj su suci dosudili pobjedu nakon rezultata 0:0. Djevojke najavljuju zanimljivu borbu za postolje.

Čestitke svim natjecateljima na hrabrim nastupima, trenerima na brizi i roditeljima na podršci!

 

FaLang traduction system by Faboba