Ante Mrvičić pobijedio Svjetskog prvaka

Ante Mrvičić pobijedio Svjetskog prvaka

    13-15. siječnja u Samoboru je održan je 26. GRAND PRIX CROATIA, na kojem je nastupilo preko 2000 natjecatelja iz 241 kluba iz 27 zemalja. Zbog bolesti nastupili smo  samo s osam klupskih boraca  na ovom dosad najvećem Grand prix Croatia. Prvog dana natjecanja, po prvi put u...

Naši izvrsni studenti

Naši izvrsni studenti

Na kraju godine moramo se pohvaliti i akademskim uspjesima naših natjecatelja. Kako vrlo često napominjemo jedan od ciljeva našeg kluba je da pored vrhunskih sportskih rezultata naši članovi ostvaruju i vrhunske rezultate na drugim poljima svojeg djelovanja, kako u školi, fakultetu tako i na njihovim radnim mjestima....

20161217 154906-2

Na ekipnom prvenstvu Hrvatske održanome 17.12. u Kostreni naš klub predstavljala je muška seniorska ekipa u sastavu Ante Mrvičić, Luka Požgaj, Mateo Šitum, Karlo Raguž, Marko Kraljević, Tomislav Hren i Stjepan Štimac kojeg nam je za ovo natjecanje ustupio njegov matični klub KK Stijena. Iako im ždrijeb nije bio naklonjen, kao i prošle godine u prvom kolu susreli su se s ekipom Hercegovine. Ove godine naša podmlađena ekipa je taj meč izgubila, te su se za medalju morali boriti kroz repasaž. U susretu s Ri-Croatijom uvjerljivo su pobijedili i osvojili brončanu medalju. Iako je većina naših natjecatelja mlađe seniorskog uzrasta uz dvojicu iskusnijih natjecatelja pokazali su da se u budućnosti na njih može ozbiljno računati.

 

FaLang traduction system by Faboba