Ante Mrvičić pobijedio Svjetskog prvaka

Ante Mrvičić pobijedio Svjetskog prvaka

    13-15. siječnja u Samoboru je održan je 26. GRAND PRIX CROATIA, na kojem je nastupilo preko 2000 natjecatelja iz 241 kluba iz 27 zemalja. Zbog bolesti nastupili smo  samo s osam klupskih boraca  na ovom dosad najvećem Grand prix Croatia. Prvog dana natjecanja, po prvi put u...

Naši izvrsni studenti

Naši izvrsni studenti

Na kraju godine moramo se pohvaliti i akademskim uspjesima naših natjecatelja. Kako vrlo često napominjemo jedan od ciljeva našeg kluba je da pored vrhunskih sportskih rezultata naši članovi ostvaruju i vrhunske rezultate na drugim poljima svojeg djelovanja, kako u školi, fakultetu tako i na njihovim radnim mjestima....

vesnadomagoj3

Na kraju godine moramo se pohvaliti i akademskim uspjesima naših natjecatelja. Kako vrlo često napominjemo jedan od ciljeva našeg kluba je da pored vrhunskih sportskih rezultata naši članovi ostvaruju i vrhunske rezultate na drugim poljima svojeg djelovanja, kako u školi, fakultetu tako i na njihovim radnim mjestima. Naša seniorska natjecateljica Vesna Gugić ove je godine dobitnica Rektorove nagrade za svoj rad na Geografskom odjelu Prirodoslovno matematičkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, te Domagoj Rukavec koji je dobio Dekanovu nagradu za izvrstan uspjeh na studiju Rudarsko-geološko naftnog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Čestitke Vesni i Domagoju i nadamo se da će se mlađi natjecatelji ugledati na njih!

FaLang traduction system by Faboba