Ante Mrvičić pobijedio Svjetskog prvaka

Ante Mrvičić pobijedio Svjetskog prvaka

    13-15. siječnja u Samoboru je održan je 26. GRAND PRIX CROATIA, na kojem je nastupilo preko 2000 natjecatelja iz 241 kluba iz 27 zemalja. Zbog bolesti nastupili smo  samo s osam klupskih boraca  na ovom dosad najvećem Grand prix Croatia. Prvog dana natjecanja, po prvi put u...

Naši izvrsni studenti

Naši izvrsni studenti

Na kraju godine moramo se pohvaliti i akademskim uspjesima naših natjecatelja. Kako vrlo često napominjemo jedan od ciljeva našeg kluba je da pored vrhunskih sportskih rezultata naši članovi ostvaruju i vrhunske rezultate na drugim poljima svojeg djelovanja, kako u školi, fakultetu tako i na njihovim radnim mjestima....

Rezultati s natjecanja

PRVENSTVO HRVATSKE ZA KADETE, JUNIORE, MLAĐE SENIORE I SENIORE, 03-04.12.2016.

1. Monika Berulec, ml.seniorke -50

2. Mateo Šitum, ml. seniori -84

3. Karlo Raguž, ml. seniori -84

3. Marko Kraljević, seniori +84

3. Jerko Đurinović, juniori +76

PRVENSTVO ZAGREBA ZA KADETE, JUNIORE, MLAĐE SENIORE I SENIORE, 13.11.2016.

1. Ivona Berulec, seniorke -50

1. Monika Berulec, seniorke, -55

1. Lucija Šipura, seniorke -61

1. Tomislav Hren, ml. seniori -75

1. Monika Berulec, ml. seniorke -55

2. Vesna Gugić, seniorke -61

2. Seniorke ekipno

2. Besim Ademi, kadeti -57

2. Marko Tanković, ml. seniori -75

2. Karlo Raguž, ml. seniori -84

2. Jerko Đurinović, ml. seniori +84

2. Lucija Šipura, ml. seniorke -61

2. Tomislav Hren, seniori -75

2. Karlo Raguž, seniori -84

3. Marko Kraljević, seniori +84

3. Besim Ademi, juniori -61

3. Jerko Đurinović, juniori +76

3. Mateo Šitum, ml. seniori -84

3. Marko Kraljević, ml. seniori +84

3. Luka Požgaj, seniori -84

3. Ante Mrvičić, seniori -84

KUP SV. NIKOLE, 26.11.2016.

2. LUCIJA GAJIĆ,  ml. kadetkinja

3. MATKO ZELENIKA, učenik

3. LORENA CRNOGORAC, učenica

KRIŽEVCI OPEN, 19.11.2016.

2. LUCIJA GAJIĆ,  ml. kadetkinja

2. ANTONELA ANĐELIĆ,  ml. kadetkinja

3. MATKO ZELENIKA, učenik

3. LORENA CRNOGORAC, učenica

3. PETAR ZELENIKA, ml. učenik

3. IVAN GARAJ, ml. učenik

HUNGARIAN OPEN, 16.10.2017.

2. Besim Ademi, kadeti -57

3. Lucija Šipura, mlađa seniorka -61

16. CROATIA OPEN, 01.10.2016.

3. Besim Ademi, kadeti -57

5. Lucija Šipura, seniorke -61

KARLOVAC OPEN, 17.09.2016.

2. Matija Kišur, mlađi učenici -30

3. Lorena Crnogorac, učenice +44

3. Antonela Anđelić, ml. kadetkinje -55

DBG OPEN ČITLUK, 17.09.2016.

1. Karlo Raguž, U21 -84

2. Marko Kraljević, U21 +84

3. Karlo Raguž, seniori open

5. ZAGREB KARATE KUP, 10.09.2016.

3. Toni Čutura, učenici +46

1. Mateo Šitum, U21 -84

3. Karlo Raguž, U21 -84

3. Marko Kraljević U21 +84

1. Lucija Šipura, seniorke -61

3. Marko Kraljević, seniori +84

ŠKOLSKO PRVENSTVO ZAGREBA, 28.05.2016.

3. Petar Zelenika, 1/2 OŠ

1. Toni Čutura, 3/4 OŠ

1. Lucija Gajić, 5/6 OŠ

2. Antonela Anđelić, 5/6 OŠ

3. Besim Ademi, 7/8 OŠ

2. Dina Gagula, SŠ 3/4

1. Vedran Vahtarić, 3/4 SŠ

17. Memorijalni karate kup Zagreb, 16.04.2016.

1. Petar Zelenika, ciciban

2. Franko Janjić, ciciban

3. Matija Kišur, ml. učenik

3. Ivan Garaj, ml.učenik

3. Borna Akmačić, ml. učenica

Zagrebačka karate liga, 09.04.2016.

   1. Toni Čutura, ml. učenici teška

   2. Matko Zelenika, ml.učenici teška

   3. Ivan Šimag, ml. učenici teška

  1. Antonela Anđelić, učenice teška

 PH seniori i seniorke, Sv. I.Zelina, 19.3.2016.

   1. Berulec Monika

   2. Berulec Ivona

   2. Mrvičić Ante

   2. Vučić Pero

   3. Grgac Jelena

   3. Gugić Vesna

   3. Soro Filip

   3. Šitum Mateo  

Virovitica Open, 5.3.2016.

   1. Zelenika Matko, ml učenici

   1. Janjić Franko, cicibani

   3. Anđelić Antonela, ml kadetkinje

   3. Čutura Toni, učenici

   3. Fajt Mihael, cicibani

Balkansko prv seniora / Istanbul, 27.-28.2.2016.

   1. Berulec Monika

   1. Mrvičić Ante, ekipno

   5. Mrvičić Ante, pojedinačno

GP Slovakia - Bratislava, 27.2.2016.

   2. Raguž Karlo, seniori

   3. Šitum Mateo, seniori

   3. Raguž Karlo, mlađi seniori

   3. Šitum Mateo, mlađi seniori

   3. Karačić Paul, juniori ekipno

Tatami cup - Budimpešta, 20.2.2016.

   1. Đurinović Jerko, juniori

   2. Berulec Monika, mlade seniorke

   2. Ademi Besim, kedeti

   3. Berulec Ivona, mlađe seniorke

   3. Zelenika Matko, učenici

Prvenstvo Zagreba, 14.2.2016.

   1. Čutura Toni, ml. učenici

   3. Zelenika Matko, ml. učenici

   3. Zelenika Matko, učenici

   3. Stipčić Andrej, ml. učenici

   3. Kišur Matija, ml. učenici

GP Međimurje - Nedelišće, 23.1.2016.

   1. Janjić Franko, cicibani

   3. Zelenika Matko, ml. učenici

   3. Anđelić Antonela, učenice

GRAND PRIX CROATIA - Samobor, 16.-17.1.2016.

   1. Šitum Mateo, mlđi seniori

Balkansko prvenstvo - Dubrovnik, 11.-13.12.2015.

   2. Ademi Besim, kadeti

PH seniori ekipno - Sl. Brod

   2. Mrvičić, Šitum, Rukavec,

       Blažičević, Soro, Požgaj i Aliti

PH kadeti, juniori i U21 - Primorski Dolac

   1. Berulec Monika, U21

   1. Šitum Mateo, U21

   2. Kraljević Marko, U21

   3. Karačić Paul, juniori

   3. Ademi Besim, kadeti

   3. Gagula Dina, U21

Kup Sv. Nikole - Varaždin, 21.11.2015.

   1. Janjić Franko, cicibani

   1. Anđelić Antonela, učenice

   2. Anđelić Antonela, ml.kadetkinje

   2. Fleković Una, cicibanke

   3. Stipčić Andrej, ml. učenici

   3. Zelenika Matko, ml. učenici

   3. Zelenika matko, učenici

SP kad/jun/U21 - Jakarta (Indonezia), 12.-15.11.2015.

   7. Berulec Monika

Križevci Open, 14.11.2015.

   1. Mrvičić Ante, seniori open

   1. Šitum Mateo, ml. seniori open

   1. Ademi Besim, kadeti -57kg

   1. Đurinović Jerko, juniori teška

   2. Ademi Besim, kadeti open

   2. Đurinović Jerko, juniori open

   2. Karačić Paul, juniori -68kg

   3. Karačić Paul, juniori open

Zagreb karate fest, 7.11.2015.

   1. Ademi Besim, kadeti open

   1. Gagula Dina, juniorke open

   1. Karačić Paul, juniori open

   3. Čutura Toni, ml. učenici teška

Ceghmester Hungarian Open 2015. - Budimpešta

   1. Kraljević Marko, juniori +76kg

   2. Karačić Paul, juniori -68kg

   3. Hren Tomislav, juniori -76kg

   3. Beruec Monika, ml. seniorke -55kg

VENICE CUP 2015. - Venecija 

   1. Raguž Karlo, ml. seniori -84kg

   3. Rukavec Domagoj, seniori +84kg

CRO OPEN 2015. - Rijeka

   1. Berulec Monika, seniorke -50kg

   3. Grgac Jelena, seniorke -55kg

   3. Šitum Mateo, ml.sen -75kg

   3. Raguž Karlo, ml. sen -84kg

   3. Gagula Dina, ml. sen 

   3. Zelenika Matko, ml. učenici +38kg

Karlovac Open, 19.9.2015.

   2. Zelenika Matko, ml. učenici +38kg

   3. Anđelić Antonela, učenice +40kg

   3. Anđelić Antonela, ml. kadetkinje -50kg

Zagreb karate cup 2015.

   1. Berulec Monika, ml. seniorke -50kg

   1. Zelenika Matko, ml. učenici +38kg

   2. Čutura Toni, ml. učenici +38kg

   2. Gagula Dina, ml. seniorke +68kg

   2. Durinović Jerko, juniori +76kg

   3. Šitum Mateo, ml. seniori -75kg

   3. Karačić Paul, juniori -61kg

Međimurje Open - Čakovec, 5.9.2015.

   1. Šitum Mateo, ml. seniori -75kg

   1. Berulec Monika, ml. seniorke -50kg

   1. Berulec Monika, ml. seniorke -55kg

   2. Karačić Paul, juniori -61kg

   2. Zelenika Matko, ml. učenici +38kg

   3. Anđelić Antonela, učenici +44kg

8. KARATE 1 Svjetski kup / Umag, 3.-4.7.2015.

   2. Berulec Monika, ml. seniorke -50kg

   3. Karačić Paul, kadeti -63kg

Prvenstvo Zagreba, 31.5.2015.

   1. Juniori ekipno 

      Raguž, Kraljević, Đurinović, Hren

   1. Karačić Paul, kadeti -63kg

   1. Berulec Monika, ml. seniorke -50kg

   1. Gagula Dina, ml. seniorke +68kg

   2. Hren Tomislav, jun -76kg

   2. Karačić Paul, jun -61kg

   2. Gagula Dina, juniorke +59kg

   3. Kraljević Marko, ml. seniori -84kg

   3. Vahtarić Vedran, ml. seniori -84kg

   3. Raguž Karlo,ml. seniori +84kg

Prvenstvo učenika Zgb, 17.5.2015.

   1. Vahtarić Vedran

   1. Gagula Dina

   1. Zelenika Matko

   3. Ademi Besim

   3. Gajić Lucija

   3. Anđelić Antonela

   3. Stipčić Andrej

Postojna Open, 16.5.2015.

   1. Berulec Monika, seniorke -53kg

Bushido kup, 9.5.2015.

   2. Anđelić Antonela, učenice +44kg

   3. Zelenika Matko, ml. učenici +38kg

   3. Krešić Lovro, ml. učenici -34kg

OPEN DI ITALIA - Milano, 9.5.2015.

   1. Raguž Karlo, juniori +76kg

Bosphorus Open - Istanbul, 1.-3.5.2015.

   2. Berulec Monika, seniorke -50kg

Karate Memorijal Zagreb, 25.4.2015.

   2. Anđelić Antonela, učenice +44kg

   3. Anđelić Antonela, ml.kadetkinje -50kg

Sportske igre Konya (Turska), 19.-24.4.2015.

   3. Karačić Paul, kadeti -57kg

Zlatni pojas Čačka, 18.4.2015.

   2. Berulec Monika, sen -50kg

Grand Prix Bratislava, 12.4.2015.

   1. Gagula Dina, U21 +68kg

   2. Berulec Monika, sen -50kg

   3. Berulec Monika, U21 -50kg

   3. Karačić Paul, kadeti -57kg  

   3. Karačić Paul, juniori -55kg

   3. Raguž Karlo, juniori +76kg

Kup Jadrana - Split, 29.3.2015.

   1. Karačić Paul, kadeti -57kg

   2. Karačić Paul, juniori -55kg

   1. Raguž Karlo, juniori +76kg

   1. Ademi Besim, ml.kadeti -52kg

EP seniora - Istanbul, 19.-22.3.2015.

   5. Berulec Monika, seniorke -50kg

PH borbe - Jastrebarsko, 14.-15.3.2015.

   2. Zelenika Matko, ml.učenici

   3. Ademi Besim, ml.kadeti -52kg

Funakoshi Open - Skopje, 15.3.2015.

   1. Karačić Paul, kadeti -57kg

   1. Karačić Paul, juniori -55kg

Balk. prvenstvo - Čačak (Srbija), 21.2.2015.

   2. Mrvičić Ante, borbe ekipno

Kup Mladosti - Ivanić Grad, 21.2.2015.

   1. Karačić Paul, kadeti -57kg

   1. Ademi Besim, ml.kadeti -52kg

Prvenstvo Hrvatske seniori/seniorke - Zagreb, 14.2.2015.

   1. Berulec Monika, seniorke -50kg

   2. Mrvičić Ante, seniori -84kg

   3. Rukavec Domagoj, seniori +84kg

   3. Gugić Vesna, seniorke -61kg

Europsko prvenstvo kad/jun/U21 - Zurich (SUI), 6.-8.2.2015.

   7. Karačić Paul, kadeti -57kg

Prvenstvo Zagreba za ml.uč/uč/ml.kad/seniori, 25.1.2015.

   1. Mrvičić Ante, seniori -84kg

   1. Berulec Monika, seniorke -50kg

   1. Grgac Jelena, seniorke -55kg

   1. Ademi Besim, ml. kadet -52kg

   1. Gugić/Berulec/Grgac, seniorke ekipno

   1. Anđelić Antonela, učenice +44kg

   2. Rukavec Domagoj, seniori +84kg

   3. Gugić Vesna, seniorke -61kg

   3. Gajić Lucija, učenice -44kg

   3. Peko Ella, učenice -36kg

   3. Gojmerac Nikola, učenici -38kg

   3. Zelenika Matko, ml.učenici -38kg

Grand Prix Samobor, 2015.

   3. Berulec Monika, U21 -50kg

Balkansko prvenstvo kad/jun/U21 - Sofija (Bugarska), 14.12.2014.

   7. Karačić Paul, kadeti -57kg

Prvenstvo Hrvatske kad/jun/U21 - Split, 6.-7.12.2014.

   1. Karačić Paul, kadeti -57kg

   2. Raguž Karlo, juniori +76kg

   3. Kraljević Marko, juniori +76kg

Ploče Open,29.11.2014.

    1. Mrvičić Ante, seniori -84kg

23. Venice Cup - Venecija, 14.-16.11.2014.

   1. Karačić Paul, ekipno kad/jun

   2. Rukavec/Mrvičić, ekipno seniori

Križevci Open, 2014.

   3. Zelenika Matko, ml.uč +38kg

   3. Antonela Anđelić, uč +44kg

2.Grawe - Energija karate kup - Banja Luka, 8.11.2014.

   3. Gagula Dina

Balkansko prv. - Ohrid, 17.-19.10.2014.

   2. Rukavec Domagoj, seniori ekipno

Hungarian Open - Budimpešta, 18.10.2014.

   3. Karačić Paul, kadeti -57kg

DBG Čitluk, 20.9.2014.

   3. Karačić Paul, kadeti -57kg

Zagreb Karate Cup, 14.9.2014.

   1. Karačić Paul, kadeti -57kg

   3. Gagula Dina, juniorke +59kg

Međimurje Open - Čakovec, 6.9.2014.

   3. Požgaj Luka, seniori -84kg

Lignano Open 2014., 23-24.8.2014.

   1. Vučić Pero, seniori +84kg

   1. Mrvičić Ante, seniori -84kg

Austrian Junior Open - Salzburg, 21.-22.6.2014.

   5. Karačić Paul, U16 -57 kg

   5. Gagula Dina, U18 +59 kg

Prvenstvvo Zagreba, 24.5.2014.

   1. Gugić Vesna, ml seniorke -61 kg

   1. Doko Kristijan, ml seniori -67 kg

   1. Đurinović Jerko, kadeti +70 kg

   2. Hren Tomislav, kadeti -70 kg

   2. Karačić Paul, kadeti -52 kg

   2. Kadeti EKIPNO

       Đurinović, Hren i Karačić

   3. Gagula Dina, juniorke +59 kg

9. Zagrebačka šk. liga OŠ i SŠ BORBE ukupni rezultati

   1. Doko Kristijan, SŠ srednja kat.

   1. Đurinović Jerko, 7/8r teška kat.

   2. Gagula Dina, SŠ teška kat.

   2. Gagula Nejla, 7/8r teška kat.

   2. Sivrić Brigitta, SŠ laka kat.

   3. Sivrić Ivana, SŠ laka kat.

   3. Hren Tomislav, SŠ srednja kat.

9. Zagrebačka šk. liga OŠ KATE ukupni rezultati, 27.4.2014.

   3. Grozdić Ivan, M 2. razred B liga     

Kup Vukovara, 26.4.2014.

   2. Gagula Dina, juniorke +59 kg

   3. Đurinović Jerko, kadeti +70 kg

Grand Prix Slovakia - Bratislava, 13.4.2014.

   2. Hren Tomislav

   3. Đurinović Jerko, kadeti +70 kg

World Grand Prix Sarajevo, 5.4.2014.

   3. Rukavec Domagoj, apsolutna kat.

15. Karate Memorijal Zagreb, 5.4.2014.

   2. Karačić Paul, kadeti -52 kg

   2. Gagula Dina, juniorke +59 kg

   3. Sivrić Ivana, kadetkinje -47 kg

Studentsko Prvenstvo Hrvatske - Zagreb, 30.3.2014.

   1. Mrvičić Ante

   2. Rukavec Domagoj

   2. Gugić Vesna

   2. Celić Tomislav

   3. Drmić Mirna

   3. Soro Filip

Prvenstvo Hrvatske - Zagreb, 29.3.2014.

   1. Mrvičić Ante, seniori -84 kg

Kup Jadrana - Split, 23.3.2014.

   1. Gugić Vesna, seniorke -55 kg

   1. Karačić Paul, Kadeti -52 kg

   2. Soro Filip, seniori -75 kg

   2. Drmić Mirna, seniorke -50 kg

   3. Gagula Nejla, kadetkinje +54 kg

   3. Hren Tomislav, kadeti -70 kg

KARATE 1 WORLD CUP - Laško, 15.3.2014.

   5. Rukavec Domagoj, seniori -84 kg

   2. EKIPNO

      Mrvičić Ante i Rukavec Domagoj

Otvoeno prv Ilidža - Sarajevo, 8.3.2014.

   3. Sivrić Ivana, kadetkinja -47 kg

Virovitica Open, 1.3.2014.

   1. Mrvičić Ante, seniori -84 kg

   1. Karačić Paul, kadeti -52 kg

   3. Rukavec Domagoj, seniori -84 kg

Prv Zagreba za seniore/seniorke, 21.2.2014.

   1. Mrvičić Ante, seniori -84 kg

   2. Soro Filip, seniori -75 kg

   3. Doko Kristijan, seniori -67 kg

Kup Mladosti - Ivanić Grad, 15.2.2014.

   1. Karačić Paul, kadeti -52 kg

   2. Đurinović Jerko, kadeti +57 kg

Prv Zagreba za ml. kadete, 25.1.2014.

   3. Rukavec Karlo

PH seniori ekipno - Zagreb, 15.12.2013.

   2. Mrvičić Ante, Vučić Pero,

       Domagoj Rukavec, Marko Opančar,

       Požgaj Luka i Soro Filip

PH Mlađi seniori/seniorke - Zagreb, 14.12.2013.

   2. Rukavec Domagoj

PH Juniori/ Juniorke - Poreč, 8.12.2013.

   3. Doko Kristijan, juniori -68 kg

PH Kadeti/Kadetkinje - Rijeka, 7.12.2013.

   3. Đurinović Jerko, kadeti +70 kg

KUP SV. NIKOLE - Varaždin, 30.11.2013.

   1. Karačić Paul, kadeti -52 kg

Hungarian TATAMI CUP - Budapest, 23.11.2013.

   2. Doko Kristijan, juniorii -68 kg

   3. Sivrić Brigitta, juniorke -59 kg

   3. Gagula Dina, kadetkinje +54 kg

EURO KUP ISTRE - Poreč, 16.11.2013.

   2. Požgaj Luka, seniori +75 kg

   2. Karačić Paul, kadeti -52 kg

Ljubljana Open, 26.10.2013.

   1. Aliti Besim, seniori -84 kg

   2. Požgaj Luka, seniori -84 kg

   2. Rukavec Domagoj, U21 +78 kg

Memorijalni Karate Cup Slavonski Brod, 19.10.2013.

   1. Karačić Paul, kadeti -52 kg

CRO OPEN - Rijeka, 5.-6.10.2013.

   3. Rukavec Domagoj, U21

KARLOVAC OPEN, 21.9.2013.

   1. Karačić Paul, kadeti -52 kg

Zagreb karate cup, 15.9.2013.

   1. Karačić Paul, U16 -52 kg

   1. Đurinović Jerko, U16 +70 kg

   1. Doko Kristijan, U18 -68 kg

   2. Sivrić Ivana, U16 -47 kg

   2. Sivrić Brigitta, U18 -59 kg

Međimurje Open - Čakovec, 31.8.2013.

   2. Karačić Paul, kadeti -52 kg

   3. Doko Kristijan, juniori -68 kg

   3. Rukavec Domagoj, U21 +78 kg

Lignano Open (ITA), 24.08.2013.

   2. Karačič Paul, WKF Kadeti -52 kg

   3. Rukavec Domagoj, U21 +78 kg

Austrian Junior Open - Salzburg, 22.-23.6.2013.

   2. Karačić Paul, U14 -165 (visine)

   3. Đurinović Jerko, kadeti ekipno

Prvenstvo Zagreba za kad/jun/ml sen, 09.6.2013.

   1. Rukavec Domagoj, ml. senior +78kg

   1. Sivrić Ivana, kadetkinje -47kg

   1. Sivrić Brigitta, juniorke -59kg

   2. Karačić Paul, kadeti -52kg

   2. Gagula Dina, kadetkinje +54kg

   3. Đurinović Jerko, kadeti +70kg

   3. Gagula Dina, juniorke +59kg

   3. Doko Kristijan, juniori -68kg

   3. Barić Monika, juniorke +59kg

KARATE LIGA učenika zagrebačkih osnovnih i srednjih škola 2012/13.

rezultati nakon 4 turnira

   2. Đurinović Jerko, 7/8r teška kategorija

   3. Gagula Nejla, 7/8r srednja kategorija

   3. Sivrić Brigitta, SŠ laka kategorija

   3. Tanković Marko, 7/8r srednja kategorija

Prvenstvo učenika Zagreba - osnovnih i srednjih škola, 28.4.2013.

   1. Đurinović Jerko, 7/8r teška

   2. Sivrić Ivana, 7/8r laka

   3. Hren Tomislav, 7/8r srednja

   3. Sivrić Brigitta, SŠ laka

   3. Gagula Dina, SŠ teška

Kup Grada Vukovara, 27.4.2013.

   3. Gagula Dina, kadetkinje teška kategorija

TAD Cup - Rijeka, 14.4.2013.

   1. Karačić Paul, ml. kadeti -45kg

WORLD GRAND PRIX SARAJEVO, 6.4.2013

   2. Mrvičić Ante, seniori -84kg

PH pojedinačno za ml. kadete/ml. kadetkinje - Biograd, 24.3.2013.

   1. Karačić Paul, ml. kadeti -45kg

   2. Šušak Marijan, ml. kadeti -45kg

Kup Jadrana - Split, 17.3.2013.

   3. Doko Antonio, kadeti -52kg

PH seniori/seniorke - Zagreb, 9.3.2013.

   3. Turković Vedran, seniori +84kg

Virovitica Open, 2.3.2013.

   2. Karačić Paul, ml. kadeti -45kg

   3. Požgaj Luka, seniori -75kg

Kup Mladosti - Ivanić Grad, 24.2.2013.

   2. Đurinović Jerko, ml. kadeti +57kg

   3. Gagula Nejla, ml. kadetkinje -55kg

   3. Karačić Paul, ml. kadeti -45kg

Delta Cup - Rijeka, 16.2.2013.

   3. Karačić Paul, ml. kadeti -45kg

Prvenstvo Zagreba, 27.1.2013.

   1. Đurinović Jerko, ml. kadeti +57kg

   1. Karačić Paul, ml. kadeti -41kg

   1. Gagula Nejla, ml. kadetkinje -55kh

   2. Sivrić Ivana, ml. kadetkinje -45kg

   2. Turković Vedran, seniori +84kg

   3. Dolički Domagoj, ml. kadeti -48kg

Grand Prix Croatia - Samobor, 19.-20.1.2013.

   3. Karačić Paul, ml. kadeti -41kg

   3. Đurinović Jerko, ml kadeti +57kg

PH pojedinačno za kadete/juniore/ml. seniore - Poreč, 13.1.2013.

   1. Rukavec Domagoj, ml. seniori -78kg

   1. Mrvičić Ante, ml. seniori +78kg

   2. Doko Kristijan, juniori -68kg

   2. Hren Tomislav, kadeti -70kg

Prvenstvo Hrvatske za seniore ekipno, Zagreb 16.12.2012.

   1. Hrvatski Dragovoljac, u sastavu:

       Luka Požgaj, Domagoj Rukavec, Pero Vučić, Marko Opančar,

       Albin Majstorović, Ante Mrvičić i Vedran Turković

KARLOVAC OPEN, 15.12.2012.

   1. Karačić Paul, ml. kadeti -41kg

KUP SV. NIKOLE - Varaždin, 1.12.2012.

   2. Karačić Paul, ml. kadeti -41kg

KUP GRADA OSIJEKA, 24.11.2012.

   3. Karačić Paul, ml. kadeti -41kg

Zagreb Karate Fest, 20.10.2012.

   1. Karačić Paul, ml. kadeti -41kg

   1. Doko Kristijan, juniori -68kg

   2. Sivrić Brigitta, juniorke -53kg

   3. Đurinović Jerko, ml. kadeti +57kg

   3. Hren Tomislav, kadeti -63kg

Memorijalni Karate Cup Slavonski Brod, 13.10.2012.

   1. Đurinović Jerko, ml.kadeti +57kg

   3. Karačić Paul, ml. kadeti -41kg

   3. Mrvičić Ante, seniori -84kg

   3. Doko Kristijan, juniori -68kg

CRO OPEN - Rijeka, 29.-30.6.2012.

   1. Mrvičić Ante, ml.seniori U21  -84kg

   2. Mrvičić Ante, seniori -84kg

Prvenstvo učenika Zagreba - osnovnih i srednjih škola, 17.6.2012.

   1. Đurinović Jerko, 5/6 razred

   3. Hren Tomislav, 7/8 razred

   3. Tanković Marko, 7/8 razred

Prvenstvo Zagreba za kadete/juniore/ml.seniore, 10.6.2012.

   1. Rukavec Domagoj, ml.seniori -78kg

   2. Hren Tomislav, kadeti -63kg

   3. Doko Kristijan, kadeti -63kg

   3. Šoljić Marko, kadeti -76kg

KARATE LIGA učenika zagrebačkih osovnih i srednjih škola 2011/12.

Ukupni rezultati nakon 4 turnira

   1. Đurinović Jerko      TEŠKA kategorija 5/6 razred

   2. Hren Tomislav         TEŠKA kategorija 7/8 razred

   2. Doko Kristijan          LAKA kategorija srednja škola

   3. Karačić Paul            LAKA kategorija 7/8 razred

Croatia Cup Zagreb, 19.5.2012.

   1. Karačić Paul          ml kadeti -36kg

   1. Hren Tomislav        ml kadeti +57kg

   2. Rukavec Domagoj  U21 -78kg

   2. Đurinović Jerko      ml kadeti +57kg

   3. Mrvičić Ante          U21 +78kg

   3. Tanković Marko     ml kadeti -57kg

Grand Prix SLOVAKIA - Bratislava, 15.4.2012.

   2. Ante Mrvičić            -84kg

   3. Pero Vučić             +84kg

   3. Domagoj Rukavec    -75kg

Prvenstvo Hrvatske mlađih kadeta - Sukošan, 25.3.2012.

   1. Karačić Paul    -36kg

   2. Doko Antonio   -36kg

   2. Hren Tomislav   +57kg

Thermana Slovenija Open 2012. - Laško, 25.3.

   2. Vučić Pero       seniori +84kg

CRO CUP Nedelišće, 17.3.2012.

   1. Doko Kristijan    kadeti -63kg

   3. Karačić Paul      ml kadeti -36kg

Prvenstvo Hrvatske seniora - Rijeka, 10.3.

   3. Vučić Pero

Virovitica Open, 3.3.2012.

   1. Doko Kristijan   kadeti -63kg

   1. Karačić Paul     ml kadeti -36kg

TAD KUP Rijeka, 26.2.2012

   2. Mrvičić Ante          seniori -84kg

   2. Aliti Besim            seniori -84kg

   3. Rukavec Domagoj  seniori -75kg

Kup Mladosti - Ivanić, 18.2.2012.

   1. Karačić Paul     ml kadeti -36kg

   1. Hren Tomislav    ml kadeti +57kg

   2. Đurinović Jerko  ml kadeti +57kg

Prvenstvo Zagreba, 12.2.2012.

   1. Ekipno seniori

   1. Hren Tomislav      ml kadeti +57kg

   2. Đurinović Jerko    ml kadeti +57kg

   2. Karačić Paul       ml kadeti -36kg

   3. Vučić Pero          seniori +84kg

   3. Aliti Besim          seniori -84kg

   3. Dolički Domagoj  ml kadeti -41kg

Grand Prix Croatia - Samobor, 21.-22.1.2012.

   4. Vučić Pero       seniori open

Karlovac Open, 10.12.2011.

   3. Karačić Paul    ml kadeti -36kg

Ljubljana Open, 26.11.2011.

   1. Požgaj Luka        seniori -75kg

   1. Karačić Paul       10-12g -35kg

   1. Karačić Paul       12-14g -40kg

   2. Bošnjak Roberto  seniori +84kg

   3. Doko Kristijan      kadeti -57kg

EUROCUP Istre - Poreč, 5.11.2011.

   2. Doko Kristijan      kadeti -57kg

   2. Đurinović Jerko    ml kadeti +57kg

   2. Tanković Marko    ml kadeti -52kg

   2. Karačić Paul       ml kadeti -36kg

   3. Mrvičić Ante        U21 +78kg

   3. Mrvičić Ante        seniori +75kg

   3. Požgaj Luka        seniori -75kg

Zagreb Karate Fest, 1.10.2011.

   1. Karačić Paul        ml kadeti -36kg

   1. Doko Kristijan      kadeti -57kg

   1. Hren Tomislav      ml kadeti +57kg

   2. Đurinović Jerko    ml kadeti +57kg

   2. Kralj Monika        juniorke +59kg

   3. Šoljić Ante          kadeti -57kg

   3. Šoljić Hrvoje        kadeti -57kg

   3. Tanković Marko    ml kadeti -48kg

Memorijalni Karate Cup Slavonski Brod, 24.9.2011.

   2. Aliti Besim      seniori -84kg

   3. Mrvičić Ante    seniori -84kg

   3. Doko Kristijan  kadeti -57kg

   3. Karačić Paul    ml kadeti -36kg

Prvenstvo Hrvatske za kadete i ml seniore - Rijeka, 17.9.2011.

   2. Doko Kristijan   -57kg

Međimurje Open - Čakovec, 3.9.2011.

   1. Požgaj Luka     seniori -75kg

   1. Karačić Paul    ml kadeti -36kg

   2. Doko Antonio   ml kadeti -36kg

   2. Mrvičić Ante     seniori +78kg

Austrian Junior Open - Salzburg, 19.6.2011.

   1. Karačić Paul    U12 -145

Prvenstvo učenika Zagreba - osnovnih i srednjih škola, 5.6.2011.

   1. Hren Tomislav     teška kategorija - učenici 5/6 razred

   2. Lončar Paula      srednja kategorija - učenice 7. razreda

   3. Tanković Marko   srednja kategorija - učenici 5/6 razred

   3. Vučen Andrej      srednja kategorija - učenici 5/6 razred

   3. Đurinović Jerko    teška kategorija - učenici 5/6 razred

KARATE LIGA učenika zagrebačkih osnovnih i srednjih škola 2010/11.

Ukupni rezultati nakon 4 turnira:

   1. Karačić Paul       LAKA kategorija 5/6 razred

   1. Tanković Marko   SREDNJA kategorija 5/6 razred

   1. Hren Tomisalv      TEŠKA kategorija 5/6 razred

   2. Vučen Andrej       POLUSREDNJA 5/6 razred

   2. Đurinović Jerko    TEŠKA kategorija 5/6 razred

   2. Kralj Monika        TEŠKA kategorija srednja škola

   3. Šoljić Marko        SREDNJA kategorija srednja škola

Super EIGHT - Zagreb, 28.5.2011.

   1. Vučić Pero

Croatia Cup Zagreb, 28.5.2011.

   1. Karačić Paul        učenici -34kg

   1. Karačić Paul        ml kadeti -36kg

   2. Hren Tomislav       ml kadeti -57kg

   2. Tanković Marko     ml kadeti -48kg

   2. Kralj Monika         juniorke +59kg

   3. Vučen Andrej        ml kadeti -47kg

   3. Lončar Paula        ml kadetkinje -50kg

Kup sv. Dujma - Split, 7.5.2011.

   3. Karačić Paul        učenici -34kg

   3. Karačić Paul        ml kadeti -36kg

EUROPSKO PRVENSTVO seniora 2011. - Zurich

   3. Vučić Pero           +84kg

TAD Kup Rijeka, 3.4.2011.

   1. Karačić Paul         ml kadeti -36kg

   2. Karačić Paul         učenici -34kg

ZLATNA LIGA - OPEN ITALIA / MILANO 2011., 18.3.

   2. Vučić Pero           seniori +84kg

Prvenstvo Hrvatske za seniore - Đakovo, 13.3.2011.

   1. Vučić Pero           +84kg

Kup Mladosti - Ivanić, 19.2.2011.

   1. Hren Tomislav       ml kadeti -57kg

   3. Karačić Paul        ml kadeti -36kg

Prvenstvo Zagreba, 5.2.2011.

   1. Imbriša Ivan          seniori -67kg

   1. Đurinović Jerko     učenici +42kg

   1. Karačić Paul        ml kadeti -36kg

   2. Karačić Paul        učenici -34kg

   2. Hren Tomislav       ml kadeti -57kg

   2. Vučić Pero           seniori +84kg

   2. Seniori ekipno

   3. Lončar Paula       ml kadetkinje -50kg

   3. Vučen Andrej       ml kadeti -41kg

   3. Požgaj Luka        seniori -75kg

   3. Bošnjak Roberto  seniori +84kg

Grand Prix Croatia - Samobor, 16.1.2011.

   3. Hren Tomislav      ml kadeti -52kg

   3. Vučen Andrej      ml kadeti -36kg

FaLang traduction system by Faboba