Ante Mrvičić pobijedio Svjetskog prvaka

Ante Mrvičić pobijedio Svjetskog prvaka

    13-15. siječnja u Samoboru je održan je 26. GRAND PRIX CROATIA, na kojem je nastupilo preko 2000 natjecatelja iz 241 kluba iz 27 zemalja. Zbog bolesti nastupili smo  samo s osam klupskih boraca  na ovom dosad najvećem Grand prix Croatia. Prvog dana natjecanja, po prvi put u...

Naši izvrsni studenti

Naši izvrsni studenti

Na kraju godine moramo se pohvaliti i akademskim uspjesima naših natjecatelja. Kako vrlo često napominjemo jedan od ciljeva našeg kluba je da pored vrhunskih sportskih rezultata naši članovi ostvaruju i vrhunske rezultate na drugim poljima svojeg djelovanja, kako u školi, fakultetu tako i na njihovim radnim mjestima....

Natjecatelji

 
  pero17-11-2011 007min   Pero Vučić
  2016. PRVENSTVO HRVATSKE - seniori 2. mjesto  
   - PH pojedinačno 2016. - 2.mjesto
   - Lignano Open 2014. (ITA) - 1.mjesto
   - PH pojedinačno 2014. - 3.mjesto
   - PH seniori ekipno 2013. - 2.mjesto
   - PRVAK HRVATSKE seniori ekipno za 2012.
   - PRVAK HRVATSKE 2010., 2011.
   - EUROPSKO PRVENSTVO / Zurich 2011.  - 3. mjesto
   - Super EIGHT / Zagreb 2011.  - 1. mjesto
   - Zlatna liga OPEN ITALIA / MILANO 2011.  - 2. mjesto
   - Priznanje HKS-a za najuspješnijeg hrv. karatistu u
     borbama za 2011.
   - Madrid 2008.  - 3. mjesto
   - EUROPSKI JUNIORSKI PRVAK 2007. u Trstu.
   - Austrian Open 2006., dva 3. mjesta   
 
         

  dsc 0367m Monika Berulec

     2016.  PRVAKINJA HRVATSKE - ml. seniorke
Prvenstvo Zagreba - ml. seniorke - 1. mjesto
seniorke - 1. mjesto
PRVAKINJA HRVATSKE seniorke
               Balkansko prv seniora / Istanbul - 1.mjesto
               Tatami cup / Budimpešta - 2.mjesto
Mediteranski kup/Toledo - ekipno 3. mjesto
     2015. PRVAKINJA HRVATSKE seniorke
               PRVAKINJA HRVATSKE mlađe seniorke
               EP seniorki / Turska - 5.mjesto
               SP mlađih seniorki / Indonezija - 7.mjesto
               Bosphorus Open / Istanbul - 2.mjesto
               Zlatni pojas Čačka / Srbija - 2.mjesto
               Cro Open / Rijeka - 1.mjesto
               Zagreb Cup - 1.mjesto
               Svjetski Kup / Umag - 2.mjesto
               GP Slovakia / Bratislava - 2. i 3.mjesto
               Hungarian Open / Budimpešta - 3.mjesto
               Prvenstvo Zgb. - U21 1.mjesto
               Postojna Open - 1.mesto
               Međimurje Open - 1.mjesto
      2014. EP za mlađe seniorke / Portugal - 3.mjesto
               PRVAKINJA HRVATSKE mlađe seniorke
               Austrian junior open / Salzburg - 1.mjesto
               Grand Prix Bratislava - 1.mjesto
               Grand Prix Bratislava of youth - 1.mjesto
               Trofej Beograda - 1.mjesto
               Grand Prix Sarajevo - 1,mjesto
               Zagreb Cup - 2 x 1.mjesto
               Prvenstvo Zgb. - 2 x 1.mjesto
               Hungarian Open / Budimpešta - 2.mjesto
               CRO open - otvoreno prv HR / Rijeka - 2 x 3.jmesto
               Venezia Cup - 3.mjesto ekipno
               Križevci open - 1.mjesto
      2013. SP za juniorke / Guadalajara (ESP) - 3.mjesto
               EP za juniorke / Turska - 2.mjesto
               Balkansko prvenstvo / Srbija - 3.mjesto
               PRVAKINJA HRVATSKE juniorke
               KARATE1 Youth world Cup Salzburg - 1.mjesto
               CRO open - otvoreno prv HR / Rijeka - 1.mjesto
               Grand Prix Samobor - 1.mjesto
               Grand Prix Slovakia / Bratislava - 1.mjesto
               Grand Prix Sarajevo - 2.mjesto
               Karlovac Open- 1.mjesto
               Virovitica Open - 1.mjesto
     2012.  PRVAKINJA HRVATSKE juniorke
 
 
 
 

 dsc 0179m Ante Mrvičić

     2016.  Prvenstvo Zagreba - seniori - 3.mjesto
PRVENSTVO HRVATSKE seniori -84 - 2.mjesto
               Balkansko prv. seniora / Istanbul - ekipno 1.mjesto
Europsko prvenstvo seniori/Montpellier - ekipno 7. mjesto
     2015. PRVENSTVO HRVATSKE seniori -84 - 2.mjesto
               Balkansko prv./Čačak - semiori ekipno 2.mjesto
               Prvenstvo Zgb - 1.mjesto
               Križevci Open - 1.mjesto
     2014. PRVAK HRVATSKE seniori -84kg
            Lignano Open (ITA) - 1.mjesto
               Venice Cup - ekipno 2.mjesto
               Studentski prvak Hrvatske
               Virovitica Open - 1.mjesto
               Prvenstvo Zagreba - 1.mjesto
     2013. World Grand Prix Sarajevo - 2.mjesto
               PH seniori ekipno - 2.mjesto
     2012. PRVAK HRVATSKE mlađi seniori
            PRVAK HRVATSKE seniori ekipno
     2012. CRO OPEN Rijeka - 1.mjesto
               Grand Prix SLOVAKIA Bratislava - 2.mjesto
     2010. PRVENSTVO HRVATSKE juniori - 2.mjesto
     2009. PRVENSTVO HRVATSKE juniori - 4.mjesto
               EUROPSKO PRVENSTVO Paris - 7.mjesto
     2008. PRVAK HRVATSKE kadeti
               PRVENSTVO HRVATSKE juniori - 3.mjesto
     2007. PRVENSTVO HRVATSKE ml. kadeti - 2.mjesto
     2006. PRVAK HRVATSKE učenici
     2005. PRVAK HRVATSKE učenici
 
 
 

 dsc 1472m Mateo Šitum 

    2016.  PRVENSTVO HRVATSKE - ml. senior - 2. mjesto
Prvenstvo Zagreba, ml. senior 3. mjesto
PRVENSTVO HRVATSKE seniori - 3.mjesto
               Grand Prix Croatia / Samobor - 1.mjesto
Zagreb Kup - 1. mjesto
    2015.  PRVAK HRVATSKE mlađi seniori
               Cro Open / Rijeka - 3.mjesto
               Zagreb Cup  -  3.mjesto
               Križevci Open - 1.mjesto
    2014.  Austrian Open - 1.mjesto
               Venice Cup - 2.mjesto
               Cro Open / Rijeka - 2.mjesto
 
 
 
ivona2 Ivona Berulec

     2016. Prvenstvo Zagreba  seniorke - 1. mjesto
seniorke ekipno - 2. mjesto
PRVENSTVO HRVATSKE seniorke - 2. mjesto
Tatami cup - seniorke  - 3. mjesto
 
 
 
 
 
dsc 0066m Karlo Raguž
 
    2016.  PRVENSTVO HRVATSKE - ml. senior - 3. mjesto
Prvenstvo Zagreba, ml. senior - 2. mjesto
    senior - 2. mjesto
Zagreb kup - 3.mjesto
DBG open/Čitluk - 1. mjesto U21
     3. mjesto seniori open
    2015. Open di Italia / Milano - 1.mjesto
             Venice Cup / Venecija - pojedinačno 1.mjesto
             Venice Cup / Venecija - ekipno 2.mjesto
             Balkansko prv. / Dubrovnik - ml. seniori ekipno 1.mjesto
             GP Slovakia / Bratislava - 3.mjesto
             Cro Open / Rijeka - 3.mjesto
             Kup Jadrana / Split - 1.mjesto  
    2014. PRVENSTVO HRVATSKE juniori - 2.mjesto
 
 
 

 

dsc 1476m Marko Kraljević

  2016.  PRVENSTVO HRVATSKE - ml. senior - 3. mjesto
Prvenstvo Zagreba, ml. senior - 3. mjesto
    senior - 3. mjesto
Zagreb kup - 3. mjesto U21
   3. mjesto seniori
DBG open/Čitluk - 2. mjesto 
 
2015. PRVENSTVO HRVATSKE ml.seniori - 2.mjesto
               Balkansko prv. / Dubrovnik - 7.mjesto
               Balkansko prv. / Dubrovnik - ml. seniori ekipno 1.mjesto
               Prvenstvo Zagreba - juniori 1.mjesto
               Hungarian Open / Budimpešta - 1.mjesto
               Prvenstvo Zagreba - ml.seniori 3.mjesto

     2014. PRVENSTVO HRVATSKE juniori - 3.mjesto

 

dsc 0556m Jelena Grgac 

 
   2016. PRVENSTVO HRVATSKE seniorke -55kg - 2.mjesto
   2015. Prvenstvo Zgb. - seniori -55 - 1.mj.
             Prvenstvo Zgb. - seniorke ekipno 1.mj
             CRO Open / Rijeka - 3.mjesto
             Studentsko PH - 3.mjesto

 

 

dsc 1481m Vesna Gugić 
 
  2016. PRVENSTVO HRVATSKE seniorke -55kg - 3.mjesto 
    Prvenstvo Zagreba seniorke - 2. mjesto
seniorke ekipno - 2. mjesto
  2015. PRVENSTVO HRVATSKE seniorke - 3.mjesto
            Prvenstvo Zgb. - seniori -61 - 3.mj.
            Prvenstvo Zgb. - seniorke ekipno 1.mj.
            Studentsko PH - 2.mjesto
 
 
 
 
 
 
 
   Lucija Šipura
 
  2016.  Prvenstvo Zagreba seniorke - 1. mjesto
    ml. seniorke - 2. mjesto
seniorke ekipno - 2. mjesto
Hungarian open ml. seniorke - 3. mjesto
CROATIA OPEN - seniorka - 5. mjesto
Zagreb karate kup - seniorka - 1.mjesto
 

 

dsc 0237mTomislav Hren

     2016. Prvenstvo Zagreba - ml. senior - 1. mjesto
     senior - 2. mjesto
     2015. Prvenstvo Zagreba - 2.mjesto
               Hungarian Open / Budimpešta - 3.mjesto
     2014. Grand Prix SLOVAKIA Bratislava - 2.mjesto
     2013. Croatia Cup / Zagreb - 1.mjesto
     2012. PRVENSTVO HRVATSKE kadeti - 2.mjesto
               PRVENSTVO HRVATSKE ml. kadeti - 2.mjesto
               Croatia Cup / Zagreb - 1.mjesto
               Prvenstvo Zagreba - 1.mjesto
               Kup Mladosti / Ivanić Grad - 1.mjesto
     2011. Grand Prix Croatia / Samobor - 3.mjesto
               Karate fest Zagreb - 1.mjesto
               Prvenstvo učenika Zagreba - 1.mjesto
               Zagrebačka karate liga - 1.mjesto
               Kup Mladosti / Ivanić Grad - 1.mjesto

 

 

dsc 0323mJerko Đurinović
   
    2016.   PRVENSTVO HRVATSKE junior - 3. mjesto
Prvenstvo Zagreba - junior - 3. mjesto
ml. senior - 2. mjesto
Tatami cup / Budimpešta - 1.mjesto 
    2015. Balkansko prv. / Dubrovnik - 7.mjesto
              Zagreb Cup - juniori 2.mjesto
              Prvenstvo Zagreba - juniori 2.mjesto
     2014. PRVENSTVO HRVATSKE kadeti - 3.mjesto
              Grand Prix SLOVAKIA Bratislava - 3.mjesto
              Prvenstvo Zagreba - 1.mjesto
              Zagrebačka karate liga - 1.mjesto
     2013. PRVENSTVO HRVATSKE kadeti - 3.mjesto
              Grand Prix Croatia / Samobor - 3.mjesto
              Prvenstvo Zagreba - 1.mjesto
              Zagreb karate Cup - 1.mjesto
     2012. Zagrebačka karate liga - 1.mjesto
              Prvenstvo učenika Zagreba - 1.mjesto
             
Memorijal Sl. Brod - 1.mjesto  
 
 
dsc 0551min Besim Ademi
 
  2016.  Prvenstvo Zagreba - kadet - 2. mjesto
junior - 3. mjesto
    Hungarian open - kadet -2. mjesto
    Croatia open - kadet - 3. mjesto
    Školsko prvenstvo Zagreba kadet -2. mjesto
    Tatami cup / Budimpešta - 2.mjesto
  2015. Balkansko prv. / Dubrovnik - 3.mjesto
            PRVENSTVO HRVATSKE kadeti - 3.mjesto
            PRVENSTVO HRVATSKE mlađi kadeti - 3.mjesto
            Prvenstvo Zagreba - ml.kadeti 1.mjesto
            Kup Jadrana / Split - 1.mjesto
            Kup Mladosti / Ivanić Grad - 1.mjesto
            Otvoreno prv Zgb / Zagreb fest - kadeti open 1.mj
            Križevci Open - kadeti 1.mj, open 2.mj.
   2014. Međimurje Open - 1.mjesto
            Prvenstvo OŠ i SŠ Zgb. - 2.mjesto
            Prvenstvo Zagreba - 3.mjesto
            Kup Mladosti / Ivanić Grad - 3.mjesto
 
 
 

                          

 dsc 2533m Luka Požgaj

   2016. Prvenstvo Zagreba senior - 3. mjesto
   2015. PRVENSTVO HRVATSKE -  seniori ekipno -2. mjesto
   2013. Ljubljana Open - 2.mjesto
              PH seniori ekipno - 2.mjesto
    2012. PRVAK HRVATSKE seniori ekipno
    2011. Ljubljana Open - 1.mjesto
    2010. PRVENSTVO HRVATSKE - 3.mjesto
    2008. PRVENSTVO HRVATSKE - ekipno 3.mjesto
    2007. PRVAK HRVATSKE ekipno
    2006. PRVAK HRVATSKE, PH ekipno 2.mjesto
    2005. PRVENSTVO HRVATSKE - 3.mjesto
    2004. PH - 2.mjesto, PH ekipno 3.mjesto
    2002. PRVAK HRVATSKE
    2001. PRVAK HRVATSKE,
              EUROCUP Bratislava - 3.mjesto
    2000. PH - 2.mjesto
  

 

 

dsc 0168m Besim Aliti

     2015. PRVENSTVO HRVATSKE -  seniori ekipno -2. mjesto
     2013. Ljubljana Open - 1.mjesto
     2011. Sveučilišno prv. Zagreba - 2.mjesto
     2010. Sveučilišno prv. Zagreba - 1.mjesto
               Prvenstvo Zagreba - 1.mjesto
               Ljubljana Open - 3.mjesto
     2009. PRVENSTVO HRVATSKE seniori ekipno - 3.mjesto
               Prvenstvo Zagreba - 1.mjesto
               Sveučilišno prv. Zagreba - 2.mjesto
     2008. PRVENSTVO HRVATSKE juniori - 3.mjesto
               PRVAK HRVATSKE juniori ekipno
     2007. PRVAK HRVATSKE kadeti ekipno
     2006. PRVENSTVO HRVATSKE kadeti - 3.mjesto
     2005. PRVENSTVO HRVATSKE ml. kadeti - 2.mjesto
 
                                                                                                                 

 

 
dsc 1479m Filip Soro 
 
   2016.  PRVENSTVO HRVATSKE seniori -68kg - 3.mjesto
   2015.  Studentski prvak Hrvatske - seniori -75
 
 
 
 
 dsc 1623m Matko Zelenika
 
  2016.   Kup Sv. Nikole - učenici -3. mjesto
      Križevci open - učenici - 3. mjesto 
      Tatami cup / Budimpešta - 3.mjesto
      Školska liga - ml. učenici 2. mjesto
      Prvenstvo Zgb. - ml. učenici 3.mjesto
      Prvenstvo Zgb. - učenici 3.mjesto
             Virovitica Open - 1.mjesto
             GP Međimurje - 3.mjesto
  2015.  PRVENSTVO HRVATSKE mlađi učenici - 2.mjesto
             CRO Open / Rijeka - ml.učenici +38 - 3.mjesto
             Zagreb Cup - 1.mjesto
             Prvenstvo Zgb. - 3.mjesto
             Prvenstvo učenika Zgb. - 1.mjesto
             Međimurje Open - 2.mjesto
             Karlovac Open - 2.mjesto
             Kup Sv. Nikole / Varaždin - 2x 3.mjesto
             Bushido kup - 3.mjesto
  2014.  Križevci Open - 3.mjesto
 
 
 
 
dsc 1625m Antonela Anđelić
 
  2016.   Križevci Open - 3. mjesto
     Školska liga - učenice - 1. mjesto
     GP Međimurje - 3.mjesto
             Virovitica Open - 3.mjesto
      Karlovac open - 3. mjesto
  2015.  Prvenstvo Zagreba - učenice +44- 1.mjesto
             Prvenstvo učenika Zgb. - 3.mjesto
             Kup Sv. Nikole / Varaždin - učenice 1.mjesto
                                                    - ml.kadetkinje 2.mjesto
             Karlovac Open - učenice 3.mjesto
                                   - ml.kadetkinje 3.mjesto
             Međimurje Open / Čakovec - 3.mjesto
             Bushido Cup - 2.mjesto
             Memorijalni Zgb Cup - učenice 2.mjesto
                                           - ml.kadetkinje 3.mjesto
  2014.  Križevci Open - 3.mjesto
 
 
 
 
dsc 0326mDomagoj Rukavec
     2015. PRVENSTVO HRVATSKE seniori +84kg - 3.mjesto
               Studentski prvak Hrvatske
               Venice Cup / Venecija - pojedinačno 3.mjesto
               Venice Cup / Venecija - ekipno 2.mjesto
     2014. Balkansko prv. / Ohrid -  seniori ekipno 2.mjesto
               World Grand Prix Sarajevo - 3.mjesto
               Venice Cup - ekipno 2.mjesto
               Karate1 World Cup / Laško - 5.mjesto
                            ekipno - 2.mjesto
     2013. CRO OPEN / Rijeka - 3.mjesto
               Ljubljana Open - 2.mjesto
               LIGNANO OPEN (ITA) - 3.mjesto
               Prvenstvo Zagreba - ml. seniori 1.mjesto
               PH seniori ekipno - 2.mjesto
     2012. PRVAK HRVATSKE mlađi seniori
            PRVAK HRVATSKE seniori ekipno
               Grand Prix SLOVAKIA Bratislava - seniori 3.mjesto
               Prvenstvo Zagreba - 1.mjesto pojedinačno
               Prvenstvo Zagreba - 1.mjesto ekipno
               Sveučilišno prv. Zagreba - 1.mjesto ekipno
     2011. CROATIA CUP - ml. seniori 1.mjesto
               Prvak zagrebačkih srednjih škola
     2010. Prvenstvo Zagreba - juniori 1.mjesto
               PRVENSTVO HRVATSKE juniori ekipno - 2.mjesto
               CROATIA CUP - juniori 2.mjesto
               EURO GRAND PRIX - juniori 3.mjesto
     2009. CROATIA CUP - juniori 3.mjesto
               Grand Prix CROATIA / Samobor - 3.mjesto
     2008. PRVENSTVO HRVATSKE kadeti - 2.mjesto
               CROATIA CUP - kadeti 3.mjesto
               Prvenstvo Zagreba - kadeti 1.mjesto
     2005. CROATIA CUP - ml. kadeti 3.mjesto
 
 
 
 
dsc 0365m Vedran Vahtarić
 
    2015.  Prvenstvo Zagreba - juniori 3.mjesto
              Prvenstvo Zagreba - ml.seniori 3.mjesto
              Prvenstvo učenika Zgb - 1.mjesto
    2014.  Trofej Beograda - 3.mjesto
              Prvenstvo učenika ZKS-a 1/2 SŠ - 1.mjesto
    2013.  Tatami cup / Budimpešta - 3.mjesto
              Prvenstvo Zgb.- kadeti - 1.mjesto
    2012.  Karlovac Open - 1.mjesto
              Prvenstvo učenika OŠ - 1.mjesto
 
 
 
 
 
 
                              
 
FaLang traduction system by Faboba