Ante Mrvičić pobijedio Svjetskog prvaka

Ante Mrvičić pobijedio Svjetskog prvaka

    13-15. siječnja u Samoboru je održan je 26. GRAND PRIX CROATIA, na kojem je nastupilo preko 2000 natjecatelja iz 241 kluba iz 27 zemalja. Zbog bolesti nastupili smo  samo s osam klupskih boraca  na ovom dosad najvećem Grand prix Croatia. Prvog dana natjecanja, po prvi put u...

Naši izvrsni studenti

Naši izvrsni studenti

Na kraju godine moramo se pohvaliti i akademskim uspjesima naših natjecatelja. Kako vrlo često napominjemo jedan od ciljeva našeg kluba je da pored vrhunskih sportskih rezultata naši članovi ostvaruju i vrhunske rezultate na drugim poljima svojeg djelovanja, kako u školi, fakultetu tako i na njihovim radnim mjestima....

Seniorsko EP - Tenerife 2012

tenerife.1

Na Tenerifama u Španjolskoj 10. - 13.05.2012. održano je 47. Europsko prvenstvo seniora. Naš reprezentativni karatista Pero Vučić nastupio je u kategoriji - borbe +84 kg. Nažalost nije uspio obraniti brončanu medalju sa prošlog EP u Zurichu, iako ga je jedna borba dijelila do tog uspjeha. U konkurenciji od 32 natjecatelja Pero je ušao među osam najboljih, pobjedom u 1.kolu protiv danca P. Carlsena s 1-0, te u 2.kolu protiv crnogorca Cecunjanina s 3-2, dok je za ulazak u polufinale izgubio od francuza I. Garya rezultatom 0-4. Zasluženo europsku titulu uzeo je njemac J. Horne, pobjedivši bez primljenog boda, te pobjedom u finalu protiv talijana S. Maniscalca s 3-0.

FaLang traduction system by Faboba