Ante Mrvičić pobijedio Svjetskog prvaka

Ante Mrvičić pobijedio Svjetskog prvaka

    13-15. siječnja u Samoboru je održan je 26. GRAND PRIX CROATIA, na kojem je nastupilo preko 2000 natjecatelja iz 241 kluba iz 27 zemalja. Zbog bolesti nastupili smo  samo s osam klupskih boraca  na ovom dosad najvećem Grand prix Croatia. Prvog dana natjecanja, po prvi put u...

Naši izvrsni studenti

Naši izvrsni studenti

Na kraju godine moramo se pohvaliti i akademskim uspjesima naših natjecatelja. Kako vrlo često napominjemo jedan od ciljeva našeg kluba je da pored vrhunskih sportskih rezultata naši članovi ostvaruju i vrhunske rezultate na drugim poljima svojeg djelovanja, kako u školi, fakultetu tako i na njihovim radnim mjestima....

Polaganje za pojaseve

38img_1115minweb

U KARATE CENTRU HRVATSKOG DRAGOVOLJCA u četvrtak 31.svibnja 2012. polagalo se za pojaseve, od žutog karate zvanja do majstorskog crnog. Prisustvovao je veliki broj rodbine i prijatelja naših članova, te ljubitela ovo popularnog borilačkog sporta. Kao uvijek, ispitivač na ovom polaganju bio je naš glavni klupski trener i predsjednik komisije za pojaseve Hrvatskog karate saveza ANTE ČUTURA, u prisustvu ILE KELIĆA, člana uprave kluba. Uz zavidno znanje za polaganje, prikazane su kate naših najmlađih, borbe, te atraktivna bacanja naših natjecatelja. Diplome su podijelili Damir Pokupec, član uprave i Mile Karačić, suosnivač kluba. Na kraju su uslijedile čestitke i druženje uz naš tradicionalni pizza party.

FaLang traduction system by Faboba