Ante Mrvičić pobijedio Svjetskog prvaka

Ante Mrvičić pobijedio Svjetskog prvaka

    13-15. siječnja u Samoboru je održan je 26. GRAND PRIX CROATIA, na kojem je nastupilo preko 2000 natjecatelja iz 241 kluba iz 27 zemalja. Zbog bolesti nastupili smo  samo s osam klupskih boraca  na ovom dosad najvećem Grand prix Croatia. Prvog dana natjecanja, po prvi put u...

Naši izvrsni studenti

Naši izvrsni studenti

Na kraju godine moramo se pohvaliti i akademskim uspjesima naših natjecatelja. Kako vrlo često napominjemo jedan od ciljeva našeg kluba je da pored vrhunskih sportskih rezultata naši članovi ostvaruju i vrhunske rezultate na drugim poljima svojeg djelovanja, kako u školi, fakultetu tako i na njihovim radnim mjestima....

Jerko Đurinović prvak učenika Zagreba

img_1771min

U nedjelju 17. lipnja održano je Prvenstvo učenika zagrebačkih OŠ i SŠ u športskoj dvorani Peščenica. Na ovom turniru koji je koncipiran kao spoj prvenstva Zgb i školske lige, sudjelovala su četiri naša klupska natjecatelja. Ponovno najveći uspjeh postigao je Jerko Đurinović, koji je u kategoriji 5/6 razred osvojio 1.mjesto visokim pobjedama od 4-0, 6-3 i 3-0. U kategoriji 7/8 razred Tomislav Hren je jednom borbom od 3-5 ipak osvojio 3.mjesto. Isti poziciju zauzeo je Marko Tanković rezultatom 0-1. Od karatistica nastupila je Nejla Gagula, koja nažalost nije uspjela doći do postolja.

FaLang traduction system by Faboba