Ante Mrvičić pobijedio Svjetskog prvaka

Ante Mrvičić pobijedio Svjetskog prvaka

    13-15. siječnja u Samoboru je održan je 26. GRAND PRIX CROATIA, na kojem je nastupilo preko 2000 natjecatelja iz 241 kluba iz 27 zemalja. Zbog bolesti nastupili smo  samo s osam klupskih boraca  na ovom dosad najvećem Grand prix Croatia. Prvog dana natjecanja, po prvi put u...

Naši izvrsni studenti

Naši izvrsni studenti

Na kraju godine moramo se pohvaliti i akademskim uspjesima naših natjecatelja. Kako vrlo često napominjemo jedan od ciljeva našeg kluba je da pored vrhunskih sportskih rezultata naši članovi ostvaruju i vrhunske rezultate na drugim poljima svojeg djelovanja, kako u školi, fakultetu tako i na njihovim radnim mjestima....

Završila šk.liga u katama

pict0096mina

U nedjelju 5.svibnja 2013. završilo je 4. kolo ZAGREBAČKE ŠKOLSKE LIGE u KATAMA. Naši mlađi natjecatelji odradili su još jedno važno natjecanje, evo rezultata i ukupnog redoslijeda, te u zagradi broj natjecatelja u kategoriji.

Vito Ivanković - 5/6 razred, B liga - 7 bodova (2 pobjede, 1 poraz) = 21.mjesto (35)

Matej Slišković - 5/6 razred, B liga - 7 bodova (2 pobjede, 1 poraz) = 22.mjesto (35)

Ivan Grozdić - 1 razred, B liga - 7 bodova (2 pobjede, 1 poraz) = 8.mjesto (23)

Mario Čičin-Šain - 1 razred, B liga - 7 bodova (2 pobjede, 1 poraz) = 12.mjesto (23)

Luka Ravnjak - 2 razred, B liga - 3 boda (3 poraza) = 25.mjesto (27)

Borna Prugelhof = 20.mjesto (23)


 

FaLang traduction system by Faboba