Ante Mrvičić pobijedio Svjetskog prvaka

Ante Mrvičić pobijedio Svjetskog prvaka

    13-15. siječnja u Samoboru je održan je 26. GRAND PRIX CROATIA, na kojem je nastupilo preko 2000 natjecatelja iz 241 kluba iz 27 zemalja. Zbog bolesti nastupili smo  samo s osam klupskih boraca  na ovom dosad najvećem Grand prix Croatia. Prvog dana natjecanja, po prvi put u...

Naši izvrsni studenti

Naši izvrsni studenti

Na kraju godine moramo se pohvaliti i akademskim uspjesima naših natjecatelja. Kako vrlo često napominjemo jedan od ciljeva našeg kluba je da pored vrhunskih sportskih rezultata naši članovi ostvaruju i vrhunske rezultate na drugim poljima svojeg djelovanja, kako u školi, fakultetu tako i na njihovim radnim mjestima....

Žetva medalja na Croatia Cupu

pict0096mina

U Zagrebu, u dvorani Trnsko 18.svibnja 2013. održan je 22. CROATIA CUP. Na ovom tradicionalnom međunarodnom turniru nastupilo je 10 naših karatista u borbama, koji su osvojili 8 medalja. Najuspješniji bili su Paul Karačić u mlađim kadetima i Tomislav Hren u kadetima osvojivši 1.mjesto i zlatne medalje. Srebrne medalje osvojili su Jerko Đurinović u mlađim kadetima i Ivana Sivrić u kadetkinjama. Brončanim medaljama okitile su se naše cure Nejla Gagula u mlađim kadetkinjama, Dina Gagula u kadetkinjama i Brigitta Sivrić u juniorkama, te Domagoj Rukavec u mlađim seniorima. Čestitke svima na odličnim rezultatima, pogotovo pohvaljujemo naše karatistice, koje su sve uzele medalju, te Paula koji ima niz od 21 pobjede od PH.

FaLang traduction system by Faboba