Ante Mrvičić pobijedio Svjetskog prvaka

Ante Mrvičić pobijedio Svjetskog prvaka

    13-15. siječnja u Samoboru je održan je 26. GRAND PRIX CROATIA, na kojem je nastupilo preko 2000 natjecatelja iz 241 kluba iz 27 zemalja. Zbog bolesti nastupili smo  samo s osam klupskih boraca  na ovom dosad najvećem Grand prix Croatia. Prvog dana natjecanja, po prvi put u...

Naši izvrsni studenti

Naši izvrsni studenti

Na kraju godine moramo se pohvaliti i akademskim uspjesima naših natjecatelja. Kako vrlo često napominjemo jedan od ciljeva našeg kluba je da pored vrhunskih sportskih rezultata naši članovi ostvaruju i vrhunske rezultate na drugim poljima svojeg djelovanja, kako u školi, fakultetu tako i na njihovim radnim mjestima....

Rukavec i sestre Sivrić prvaci Zagreba

domagoj3m

U nedjelju 09.lipnja 2013. u ŠD Peščenica održano je PRVENSTVO ZAGREBA u borbama za kadete, juniore i mlađe seniore u muškoj i ženskoj konkurenciji. Naši su karatisti ostvarili odličan uspjeh, osvojivši 9 medalja u 10 prijavljenih kategorija. Prvaci Zagreba za ovu godinu su Domagoj Rukavec, u kategoriji ml. seniori +78kg, Ivana Sivrić u kadetkinjama -47kg, te Brigitta Sivrić u juniorkama -59kg. Srebrnu medalju osvojili su Dina Gagula u kadetkinjama +54kg i Paul Karačić, koji je po prvi puta nastupio u kadetima -52kg. Brončanom medaljom okitili su se Kristijan Doko u juniorima -68kg, Jerko Đurinović u kadetima +70kg, te Monika Barić i drugu medalju Dina Gagula u juniorkama +59kg.

Čestitamo svim osvajačima medalja! Ovim Prvenstvom Zagreba završava prvi dio natjecateljske sezone, te se uz potreban kraći odmor treba pripremati za nove jesenske turnirske izazove.

 

FaLang traduction system by Faboba