Ante Mrvičić pobijedio Svjetskog prvaka

Ante Mrvičić pobijedio Svjetskog prvaka

    13-15. siječnja u Samoboru je održan je 26. GRAND PRIX CROATIA, na kojem je nastupilo preko 2000 natjecatelja iz 241 kluba iz 27 zemalja. Zbog bolesti nastupili smo  samo s osam klupskih boraca  na ovom dosad najvećem Grand prix Croatia. Prvog dana natjecanja, po prvi put u...

Naši izvrsni studenti

Naši izvrsni studenti

Na kraju godine moramo se pohvaliti i akademskim uspjesima naših natjecatelja. Kako vrlo često napominjemo jedan od ciljeva našeg kluba je da pored vrhunskih sportskih rezultata naši članovi ostvaruju i vrhunske rezultate na drugim poljima svojeg djelovanja, kako u školi, fakultetu tako i na njihovim radnim mjestima....

Monika srebrna u Istanbulu

img 1635

U Istanbulu (Turska) proteklog vikenda 1.-3.svibnja održao se veliki međunarodni karate turnir 28. BOSPHORUS OPEN, na kojem je nastupila karatašica KKHD-a Monika Berulec ispred seniorske nacionalne selekcije. U zavidnoj konkurenciji - kategoriji seniorke -50kg, te nakon 5 borbi poražena je tek u finalnoj borbi 15-tak sec do kraja meča od svjetske broj 1 na rang listi turkinje Ozcelik. Prikazala je odličnu borbenost i uzlaznu formu, s toga je do finala nanizala pobjede od 1-0, 7-1, 3-0, 2-0 i sasvim zasluženo osvojila 2.mjesto.

U iščekivanju Monikinog skorašnjeg nastupa (12.-28.lipnja) u Bakuu na 1. Europskim olimpijskim igrama čestitamo na ovom sjajnom uspjehu.  dk

FaLang traduction system by Faboba