Ante Mrvičić pobijedio Svjetskog prvaka

Ante Mrvičić pobijedio Svjetskog prvaka

    13-15. siječnja u Samoboru je održan je 26. GRAND PRIX CROATIA, na kojem je nastupilo preko 2000 natjecatelja iz 241 kluba iz 27 zemalja. Zbog bolesti nastupili smo  samo s osam klupskih boraca  na ovom dosad najvećem Grand prix Croatia. Prvog dana natjecanja, po prvi put u...

Naši izvrsni studenti

Naši izvrsni studenti

Na kraju godine moramo se pohvaliti i akademskim uspjesima naših natjecatelja. Kako vrlo često napominjemo jedan od ciljeva našeg kluba je da pored vrhunskih sportskih rezultata naši članovi ostvaruju i vrhunske rezultate na drugim poljima svojeg djelovanja, kako u školi, fakultetu tako i na njihovim radnim mjestima....

Karlo Raguž pobjedio u Milanu

dsc 0653zadnja.min

Karlo Raguž osvojio je 1.mjesto na velikom međunarodnom turniru 16. OPEN DI ITALIA 2015., koji se održao 9.svibnja u Milanu. To je vijest koja će razveseliti sve članove i simpatizere KKHD-a. Karlo je pokorio konkurenciju (16 natjecatelja) u kategoriji juniori +76kg osvojivši tako svoj prvi veliki inozemni turnir i to bez primljenog boda. Pobjedio je redom Ercolanija (ITA) 4-0, Rooba (LUX) 3-0, Cianija (ITA) 1-0 i u finalu odličnog, trenutno najboljeg talijana Patrizio Cosciottia nakon 0-0 i preglašavanja (3-2). Prikazanim vještinama, brzinom i taktičkom izvedbom, koja je bila vjetar u leđa za ovakvo ostvarenje, Karlo je apsolutno zaslužio ovu titulu.

Drugi naš klupski borac, koji je krenuo put Milana je Paul Karačić. On je također odlično odradio svoje borbe, te mu je samo zbog nesvakidašnjeg pristranog suđenja pogotovo u prvoj i zadnjoj borbi odnijelo mjesto na pobjedničkom postolju. Po prvi puta nastupivši u većoj težinskoj kategoriji kadeta -63kg, koja je brojila 32 natjecatelja Paul se u 1.kolu borio protiv domaćeg favorita Ariolija (kasnijeg pobjednika), te izgubio 0-1. U repasažu prvo pobjeđuje Mognata (ITA) 4-3, zatim Zambrana (ITA) 8-0 i nevjerojatno gubi u borbi za 3.mjesto od Loda (ITA) nakon 0-0 i preglašavanja (2-3). Naš dvojac apsolutno je opravdao odlazak na ovo natjecanje odradivši 8 borbi na vrlo visokoj razini.  dk

FaLang traduction system by Faboba