Ante Mrvičić pobijedio Svjetskog prvaka

Ante Mrvičić pobijedio Svjetskog prvaka

    13-15. siječnja u Samoboru je održan je 26. GRAND PRIX CROATIA, na kojem je nastupilo preko 2000 natjecatelja iz 241 kluba iz 27 zemalja. Zbog bolesti nastupili smo  samo s osam klupskih boraca  na ovom dosad najvećem Grand prix Croatia. Prvog dana natjecanja, po prvi put u...

Naši izvrsni studenti

Naši izvrsni studenti

Na kraju godine moramo se pohvaliti i akademskim uspjesima naših natjecatelja. Kako vrlo često napominjemo jedan od ciljeva našeg kluba je da pored vrhunskih sportskih rezultata naši članovi ostvaruju i vrhunske rezultate na drugim poljima svojeg djelovanja, kako u školi, fakultetu tako i na njihovim radnim mjestima....

3 medalje na Bushido Kupu

img 1653m

U subotu 9.svibnja 2015. u Zagrebu - ŠD Peščenica održan je 7. Bushido Karate Kup Prijateljstva, na kojem je sudjelovalo oko 350 natjecatelja u katama i borbama mlađeg uzrasta. KKHD je nastupio s tri natjecatelja od kojih je najuspješnija bila Antonela Anđelić, koja je nastavila kontinuitet osvajanja medalja, te zauzela vrlo dobro 2.mjesto u kategoriji učenice +44kg, dok je u ml kadetkinjama -50 poražena u repasažu. Matko Zelenika se također popeo na postolje zauzevši 3.mjesto u mlađim učenicima +38kg nimalo ne zaostavši za suparnicima, a nastupio je i u učenicima -42kg, gdje je poražen u repasažu. Treću medalju, također brončanu izborio je Lovro Krešić u mlađim učenicima -34kg, koji je pokazao napredak u borbama. Čestitke našim mladim borcima.  dk

FaLang traduction system by Faboba