Ante Mrvičić pobijedio Svjetskog prvaka

Ante Mrvičić pobijedio Svjetskog prvaka

    13-15. siječnja u Samoboru je održan je 26. GRAND PRIX CROATIA, na kojem je nastupilo preko 2000 natjecatelja iz 241 kluba iz 27 zemalja. Zbog bolesti nastupili smo  samo s osam klupskih boraca  na ovom dosad najvećem Grand prix Croatia. Prvog dana natjecanja, po prvi put u...

Naši izvrsni studenti

Naši izvrsni studenti

Na kraju godine moramo se pohvaliti i akademskim uspjesima naših natjecatelja. Kako vrlo često napominjemo jedan od ciljeva našeg kluba je da pored vrhunskih sportskih rezultata naši članovi ostvaruju i vrhunske rezultate na drugim poljima svojeg djelovanja, kako u školi, fakultetu tako i na njihovim radnim mjestima....

Monika 1. na Postojna Open-u

pict0096mina

U subotu 16.svibnja u Sloveniji održan je 14. POSTOJNA OPEN, na kojem je sudjelovalo 600 natjecatelja iz 69 klubova iz SLO, HRV, SRB, ITA i BiH. Od naših klupskih boraca nastupila je seniorka Monika Berulec u za tu prigodu dogovorenoj kategoriji -53kg, te osvojila najsjajnije odličje. Nastupila je još u revijalnom meču HRV-SLO, gdje je osvojila bod za ukupnu pobjedu od 3-0 ( naše u sastavu -  Lenard, Zorić, Berulec ). Bio je to ogledni turnir naše nacionalne vrste za odlazak na 1. Europske Olimpijske igre. Bravo Monika!     dk

 

FaLang traduction system by Faboba