Ante Mrvičić pobijedio Svjetskog prvaka

Ante Mrvičić pobijedio Svjetskog prvaka

    13-15. siječnja u Samoboru je održan je 26. GRAND PRIX CROATIA, na kojem je nastupilo preko 2000 natjecatelja iz 241 kluba iz 27 zemalja. Zbog bolesti nastupili smo  samo s osam klupskih boraca  na ovom dosad najvećem Grand prix Croatia. Prvog dana natjecanja, po prvi put u...

Naši izvrsni studenti

Naši izvrsni studenti

Na kraju godine moramo se pohvaliti i akademskim uspjesima naših natjecatelja. Kako vrlo često napominjemo jedan od ciljeva našeg kluba je da pored vrhunskih sportskih rezultata naši članovi ostvaruju i vrhunske rezultate na drugim poljima svojeg djelovanja, kako u školi, fakultetu tako i na njihovim radnim mjestima....

Monika u Bakuu na Europskim igrama

baku logo1

U Baku - Azerbajđžanu od 12.-28.lipnja održavaju se 1. EUROPSKE IGRE. Natjecali su se najbolji sportaši staroga kontinenta u 30 sportova. Karataši su među prvima završili svoja natjecanja, pa tako i naša klupska borbašica Monika Berulec, koja se borila u kategoriji -50kg. Kategorija je bila podijeljena na skupinu A i B s ukupno 8 natjecateljica. Daleko najmlađa Monika poražena je prvo od aktualne svjetske prvakinje Serap Ozcelik (TUR) s 3-0, zatim od europske prvakinje Bettine Plank (AUT) s minimalnih 1-0, da bi na kraju ipak došla do velike pobjede protiv Nurane Aliyeve (AZE) rezultatom 3-0. Konačni poredak skupine A: Ozcelik, Plank, Berulec, Aliyeva. Sličan redoslijed je i u dodjeli medalja na 1. Europskim igrama: 1. Ozcelik, 2. Plank, 3. Recchia (FRA). Možemo biti izuzetno zadovoljni Monikinim nastupima na ovoj velikoj europskoj smotri.  dk

FaLang traduction system by Faboba