U subotu 26. studenog održan je međunarodni karate turnir “Ljubljana Open 2011.” u sportskoj dvorani “Slovan”, na kojem je nastupilo preko 800 natjecatelja u katama i borbama iz 11 zemalja – Njemačke, Austrije, Mađarske, Češke, Slovačke, Ukrajine, Makedonije, Srbije, BiH, Hrvatske i Slovenije. U Ljubljanu je krenulo 8 naših karatista za nastup u BORBAMA, prijavljeni u 7 kategorija. Osvojene su 3 ZLATNE, 1 SREBRNA i 1 BRONČANA medalja. Prvi je nastupio Paul Karačić i ostvario najveći uspijeh – osvojivši 2 zlatne medalje. Prvu u kategoriji 10-12 godina -35kg, pobjedama 2:1 protiv ukrajinca Nagirnyia, 5:0 protiv nijemca Hermanna, u polufinalu 4:0 ponovno ukrajinac ovaj puta IL Chuk, te u finalu preglašavanjem nakon 3:3 također protiv ukrajinca Hode. Drugu zlatnu medalju osvojio je u kategoriji 12-14 godina -40kg, pobjedivši slovence Osrečkog i Talera 2:0 i 6:1, te u finalu albanca Asanija iz Erola rezultatom 6:0 i diskvalifikacijom protivnika. U seniorima -75kg Luka Požgaj osvojio je također zlatnu medalju, u polufinalu pobjedivši domaćeg predstavnika 3:0 i u finalu pri vodstvu od 1:0 predajom srpskog natjecatelja. Naš karatista i trener Roberto Bošnjak osvojio je srebrnu medalju u borbama protiv slovenskih reprezentativaca u kategoriji +84kg, dobivši u polufinalu na preglašavanje, te minimalnim porazom 0:1 u finalu izgubio sjajnije odličje. U istoj kategoriji naš Albin Majstorović s dobrim nastupom poslije duže stanke, izgubio je od srpskog predstavnika rezultatom 2:4.  Kristijan Doko je u kadetima -57kg uzeo brončanu medalju odličnim borbama, pobjedivši svoje protivnike 6:0 i 5:1, u polufinalu je izgubio 0:2, te se za broncu izborio rezultatom 4:0. Besim Aliti je također odličnim borbama u kategoriji seniori -84kg potvrdio kvalitetu. U napetoj prvoj borbi izgubio je od srpskog predstavnika 4:5, te je nastavak ponudio dva slovenska natjecatelja, pobjeda od 2:0, te nesretan poraz s 4:5 u borbi za 3. mjesto. U kategoriji 12-14 godina -55kg nastupio je i naš Marko Tanković, koji je tijesno na preglašavanje izgubio u repasažu. Naš osmi natjecatelj Jerko Đurinović, nažalost nije mogao nastupiti zbog nedovoljno izliječene stare ozljede, ali bodrivši ostale članove ekipe aktivno se priključio uz trenericu Murisu Jašarević uspjehu naših natjecatelja. Čestitke cijeloj ekipi!!!