Kristijan i Antonio Doko novi su članovi našeg kluba. Braća Doko došli su iz Karate kluba “Zrinjski” iz Mostara, s kojim su postizali odlične reultate. Kristijanovi dosadašnji uspjesi na PRVENSTVIMA HRVATSKE su: 2007. kategorija mlađi učenici -34 kg 2. mjesto,  2008. kategorija učenici -34 kg 1. mjesto,  2010. kategorija mlađi kadeti -48 kg 2. mjesto. Njegovi posljednji ovogodišnji uspjesi su zlatna medalja na Dubrovnik Open-u 29. svibnja u kategoriji kadeta -57 kg i srebrna medalja na Konjic Open-u održanog 6. lipnja u istoj kategoriji. Ove godine u Salzburgu na AUSTRIAN JUNIOR OPEN-u u kategoriji U16 -57 kg, zauzeo je 5. mjesto, od prijavljenih 29 natjecatelja u kategoriji.

Antonio nastupa u kategoriji mlađih kadeta, posljednji njegov značajniji rezultat je također na Dubrovnik Open-u 2. mjesto.

Dobro došli u naš klub!