U Poreču je 5. studenog 2011.u sportskoj dvorani Žatika održan 13. međunarodni karate turnir EUROCUP ISTRE u organizaciji KK Finida iz Poreča. Nastupilo je 548 natjecatelja iz 75 klubova iz Italije, Austrije, Slovenije, Mađarske, Češke, Bugarske, Izraela, dalekog Irana i Hrvatske. Najavljivan je kao izborni turnir za izbor nacionalnih selekcija u uzrastu kadeta, juniora i ml. seniora. Završni turnir bi se trebao održati 20. studenog na kojem će se moći izboriti nastup u nacionalnoj selekciji, a koji u veljači predstavljaju Hrvatsku na Europskom prvenstvu u Bakuu (Azerbajdžan). Naša ne mala ekipa od 8 natjecatelja i trenera Roberta Bošnjaka osvojili su u borbama čak sedam medalja. Četiri srebrne u mlađim kategorijama i tri brončane u seniorima, što je za ove starije bila prava provjera pred nastup na PREMIER LIGI idući vikend u Salzburgu. Dvije brončane medalje osvojio je Ante Mrvičić u kategorijama U21 +78kg i seniorima +75kg, gdje je u borbi za broncu pobjedio našeg Besima Alitija. Broncu u seniorima -75kg osvojio je Luka Požgaj i pritom se ozlijedio, nadamo se oporavku do puta u Austriju. Prvi puta u kategoriji kadeta i to u -63kg borio se Tomislav Hren, koji unatoč dobrim borbama nije uspio doći do medalje, međutim u kadetima -57kg to je uspjelo Kristijanu Doki, koji je s odličnim borbama u finalu izgubio od Dine Povrženića, aktualnog europskog prvaka iz KK Kaplast i tako osvojio srebrnu medalju. U kategoriji mlađih kadeta ostvarili smo odličan uspjeh, gdje su svi naši prijavljeni borci osvojili SREBRNO odličje. Jerko Đurinović u +57kg, Marko Tanković u -52kg i Paul Karačić u -36kg.