Međunarodni karate turnir 10. karate fest VIROVITICA OPEN 2012. održan je u subotu 03.03.u dvorani tehničke škole. Na ovom velikom i važnom natjecanju prijavljena su 742 natjecatelja iz 78 klubova iz 7 zemalja, a od naših sudjelovala su četvorica pozvanih od SELEKCIJE Zagrebačkog karate saveza (ZKS). Ovo je bio i kontrolni turnir NACIONALNE muške kadetske selekcije u borbama na čijem širem spisku su: Paul Karačić, Tomislav Hren i Jerko Đurinović. Naši mušketiri su ostvarili sjajan uspjeh osvojivši DVIJE ZLATNE medalje za selekciju ZKS-a. Jedno zlato uzeo je naš skorašnji junior Kristijan Doko u kategoriji kadeta -63kg, koji je odlično odradio prvu borbu pobjedom 9-0, te u finalu s 1-0 samo potvrdio mjesto najboljeg u ovoj kategoriji. Drugu zlatnu medalju, u kategoriji mlađih kadeta -36kg osvojio je Paul Karačić, koji je u 1.kolu pobjedio preglašavanjem (0-0), zatim s 1-0, 3-0 i finale predajom protivnika. Tomislav Hren usprkos svojih osam borbi u dvije kategorije (ml. kadeti +57 / kadeti  -63), te skorom pobjeda/poraza od 4-4, nažalost nije uspio uzeti medalju. Sve bolji karate pokazuje Jerko Đurinović, koji je u kategoriji ml. kadeti +57kg u prvom kolu pobjedio 5-0, te je potom poražen s 0-2. Svih 15. borbi popratila je naša trenerica Murisa Jašarević. Čestitke našim mušketirima koji su odlično predstavili zagrebački karate i naš klub.