U Samoboru je 21.-22. siječnja 2012. održan vrlo jak 21. tradicionalni međunarodni karate turnir GRAND PRIX CROATIA, gdje je nastupilo preko 1315 natjecatelja iz 18 zemalja, među kojima i osmero naših u BORBAMA. U kategoriji Seniori Open, naš reprezentativac i 3. s prošlog EP – Pero Vučić osvojio je 4. mjesto i brončanu medalju. Pero je odlično otvorio turnir sa sve tri pobjede u skupini, te je time ušao u finalni dio natjecanja protiv najboljih iz preostale tri skupine. U finalu je nažalost izgubio sve tri borbe slijedećim rezultatima: preglašavanjem (3:3) protiv bosanskog reprezentativca Tonija Biošića, 0:3 od prošlogodišnjeg pobjednika također hrv. reprezentativca Danila Domdjonija, te ponovno preglašavanjem (0:0) od srpskog reprezentativca Miloša Jovanovića (3.na posljednjem SP, član ekpe aktualnih svj. prvaka). U istoj kategoriji po skupinama nastupili su još Besim Aliti, pobjedivši u prvoj 1:0, u drugoj predajom protivnika, dok je u trećoj poražen u borbi za finalni turnir, te Luka Požgaj nesretno izgubivši u prvoj borbi s 1:3. U kategoriji U21 s lakšom ozlijedom nastupio je Ante Mrvičić, pobjedom 3.2, te kasnije porazom u preglašavanju. Prvi dan također je nastupio naš kadet Kristijan Doko, koji je izgubio u borbi za brončano odličje. Drugi dan smo imali tri predstavnika u kategorijama mlađih kadeta. Prvo je Paul Karačić odlično otvorio kategoriju -36kg s pobjedama 7:0 i 1:0 protiv hrvatskih natjecatelja, zatim je poražen od ruskog s 0:1, te tijesno za broncu od ukrainca. Tomislav Hren i Jerko Đurinović zajedno su nastupili u kategoriji +57kg. Tomislav se također borio za broncu, omjerom od 2 pobjede i 2 poraza, dok je Jerko tijesno izgubio u prvoj borbi. Čestitke Peri na osvojenoj medalji.