Dana 6.travnja 2013. održan je KARATE WORLD GRAND PRIX SARAJEVO, na kojem su nastupili i karatisti iz našeg kluba ispred Sveučilišne (Univerzitetske) reprezentacije Hrvatske. Sačinjavali su je Luka Požgaj, Filip Soro, Domagoj Rukavec, Besim Aliti, Vedran Turković i Ante Mrvičić, Ivan Blažičević (KK Croatia), te Vinko Glavanović-Ursić i trener Slaven MIkelić (oba KK Sokol – Split). U borbama pojedinačno najveći uspjeh postigao je u kategoriji -84kg Ante Mrvičić s 2.mjestom, izgubivši od turskog karatiste u najatraktivnijem finalnom meču na preglašavanje nakon rezultata 5-5. Brončanu medalju osvojili su još Vedran Turković u +84kg i Ivan Blažičević u -67kg (proglašen za najatraktivnijeg borca u kategoriji).

U ekipnim borbama nastupili su KK Ilidža, Univerzitetski KK Bosna, reprezentacije Turske, Crne Gore, Srbije, Albanije, te pobjednici Hrvatska sveučilišna reprezentacija. Naša ekipa je u finalu pobjedila ekipu UKK BOSNA rezultatom 3-2 (2-1 i dvije neriješene borbe). Rukavec – poraz, Uršić-Glavanović i Požgaj – neriješeno, te Blažičević i Aliti – pobjede. U tom finalnom meču Besim Aliti je zaradio ozlijedu i tri šava, ali već se oporavlja.

Na ovom velikom međunarodnom natjecanju pravdu je dijelio i naš sudac – Zoran Hranilović.

Čestitke na velikom uspjehu!