Dana 21.2.2014. održano je Prvenstvo Zagreba u karateu za seniore i seniorke u borbama u Sportskoj dvorani Pešćenica. Naš Klub su predstavljali: Ante Mrvičić, Filip Soro, Denis Gergić, Besim Aliti, Luka Požgaj, Domagoj Rukavec,Tomislav Celić i Kristijan Doko u seniorima te Brigitta Sivrić u seniorkama pod paskom trenera Ante Čuture. Ante Mrvičić je potvrdio kvalitetu te oko vrata objesio kolajnu zlatnog sjaja pobjedivši glatko u svim borbama u kategoriji seniori -84 kg. U istoj kategoriji su napredak pokazali i Besim Aliti, Luka Požgaj i Domagoj Rukavec koji su ostali bez mjesta na postolju usprkos trudu i lijepim borbama. Filip Soro je pokazao izniman potencijal prošavši glatko do finala u kojem je zaustavljen njegov pohod do zlata u kategoriji -75 kg. Antonio Doko je ostvario odličan rezultat uzevši broncu na svom prvom prvenstvu u uzrasnoj kategoriji seniora -67 kg. Brigitta Sivrić je pokušala osvojiti treće mjesto u kategoriji seniorke -61 kg, no u tome nije uspjela iako je pokazala volju, trud i energiju te znanje dostatno za postolje. Čestitke osvajačima medalja, ali i svima koji su pokazali kako Zagreb i dalje živi karate! Ždrijebne liste i liste rezultata možete pogledati nahttp://www.karate-zg.hr/Natjecanja/Prvenstvo-Zagreba-seniori.aspx

Istog dana je održano i treće kolo Školske lige za osnovne i srednje škole u borbama, a naš Klub su predstavljali: Matej Dolički, Tomislav Hren, Marko Tanković, Krisitijan Doko, Monika Barić, Brigitta i Ivana Sivrić, Nejla i Dina Gagula te Jerko Đurinović. Školarci su ostvarili odlične borbe i izmamili osmjehe roditeljima i trenerima našeg Kluba te im želimo još puno odličnih borbi i odličnih rezultata na kakve su nas već navikli! Rezultate i trenutni poredak možete pogledati na http://www.karate-zg.hr/Novosti/8–Karate-liga.aspx