Brojan nastup naših članova na IX LIGI UČENIKA ZAGREBACKIH OSNOVNIH I SREDNJIH ŠKOLA u borbama pokazao je ono što odavno znamo: u Karate klubu Hrvatski Dragovoljac radi se odličan karate! Žetva odličja naših članova nakon održana 4 turnira Lige pokazala je rad i trud koji su uloženi na svakom treningu kroz cijelu godinu.

Na 4. i završnom turniru Lige, boje našeg Kluba, ali i svojih škola, branili su: Kristijan Doko i Tomislav Hren, sš srednja kategorija; Dina Gagula, sš teska kategorija; Ivana i Brigitta Sivrić, sš laka kategorija; Nejla Gagula, oš 7/8 raz. teška kategorija; Jerko Đurinovic, oš 7/8 raz. teška kategorija i Toni Čičak, oš 7/ 8 raz. laka kategorija.

Klub je ponosan na prikazane borbe svih natjecatelja i na osvojene bodove nakon zbroja sva 4 kola Lige, a posebno ističemo i osvajaće odličja: KRISTIJAN DOKO – 1. MJESTO sš srednja; JERKO DURINOVIĆ – 1. MJESTO oš 7/8 raz. teška; DINA GAGULA – 2. MJESTO sš teška; NEJLA GAGULA– 2. MJESTO oš 7/8 raz. teška; BRIGITTA SIVRIĆ– 2. MJESTO sš laka; IVANA SIVRIĆ – 3. MJESTO sš laka; TOMISLAV HREN – 3 MJESTO sš srednja.

VELIKO HVALA ŠKOLAMA NA UKAZANOM RAZUMJEVANJU, ZAGREBAČKOM KARATE SAVEZU NA ORGANIZACIJI OVAKO KVALITETNOG TURNIRA, OBITELJIMA NATJECATELJA I NATJECATELJIMA NA OSVOJENIM ODLIČJIMA I ODLIČNIM BORBAMA, SVIM ČLANOVIMA I PRIJATELJIMA KLUBA NA POMOĆI TE SVIM TRENERIMA KLUBA KOJI SU UGRADILI SVOJ TRUD U OVAKO POSTOJANE TEMELJE!