U Budimpešti 20.veljače 2016. održan je HUNGARIAN TATAMI KARATE CUP, na kojem su natjecatelji KKHD-a nastupili ispred Zagrebačkog karate saveza, te osvojili ukupno 5 medalja. Najsjajniju osvojio je Jerko Đurinović u teškoj kategoriji juniora. Monika i Ivona Berulec nastupili su u kategoriji seniorke -50kg u kojoj zauzimaju vrlo dobro 2. i 3. mjesto. U kadetima -52kg Besim Ademi nažalost gubi u finalu, te osvaja srebrnu medalju, dok je naš najmlađi borac Matko Zelenika u učenicima osvojio svoju prvu inozemnu medalju i to brončanog sjaja. Nastupili su još Lucija Šipura, Antonela Anđelić, Tomislav Hren i Toni Čutura, koji se ovaj puta nisu uspjeli okititi medaljom. Naše karataše vodili su Željka Zrnetić, Mario Mufić i Luka Požgaj.

Čestitke svima – posebno Jerku na zlatnoj medalji !