U subotu 18. veljače u Ivanić Gradu održan je 24. tradicionalni međunarodni karate turnir KUP MLADOSTI. Na natjecanju su sudjelovali mladi karatisti do kadetske uzrasti, koji su se natjecali u KATAMA i BORBAMA. Naš klub je nastupio u četveročlanom sastavu u kategoriji BORBE mlađi kadeti pod trenerskim vodstvom Murise Jašarević. U težinskoj kategoriji -36kg pobijedio je Paul Karačić, koji je bio slobodan u prvom kolu, zatim je pobjedama od 2:0, 1:0 i 2:0 u finalu protiv respektabilnih protivnika došao do zlatne medalje. U kategoriji +57kg finale je bilo klupsko, kao i na prvenstvu Zgb prošlog tjedna. Superioran bio je Tomislav Hren, pobjedama od 5:0, 8:0, te je u finalu nakon preglašavanja (0:0) bio bolji od Jerka Đurinovića, koji je do finala stigao pobjedom od 1:0. U kategoriji -52kg nastupio je Marko Tanković, koji na žalost nije uspio proći prvo kolo, izgubivši 1:2. S ove dvije ZLATNE i jednom SREBRNOM medaljom potvrđujemo kvalitetan rad s našim mlađim natjecateljima.