27. siječnja 2013. u športskoj dvorani Peščenica održano je PRVENSTVO ZAGREBA za mlađe kadete i učenike u borbama, za seniore u borbama i katama, te za veterane u katama. Naš klub postigao je izvrstan uspjeh, nastupivši s 6 karatista – svi su osvojili medalju. Imamo tri prvaka Zagreba, dva osvajača srebrne i jednog brončane medalje. Jerko Đurinović je osvojio zlato u kategoriji mlađi kadeti +57 kg. Naslov je zaslužio prikazanim borbama i pobjedama nad Pračićem iz Ipona od 2-0, nad Prusinom i Mijatovićem iz Hercegovine Zgb s 8-0 i 3-0, te u finalu pobjeda protiv Tokića iz Studenta od 1-0. Paul Karačić ponovio je uspjeh iz 2011. postavši ponovno prvak Zagreba, ovaj puta u mlađim kadetima -41 kg. Zlatnu medalju osvojio je pobjedama protiv Tomića iz Bushida s 2-0, Slavičeka iz Stenjevca s 7-0, te u finalu protiv Bajde iz Studenta preglašavanjem nakon 3-3. Treću zlatnu medalju na ovom prvenstvu osvojila je Nejla Gagula u kategoriji mlađih kadetkinja -55 kg. Nejla je dvjema odličnim borbama protiv Dore Crnčević iz Ronina rezultatom 3-2 i Petre Gajdek iz KK Tuškanac u finalu s 4-3 zasluženo uzela zlatnu medalju. Još jednu medalju u ženskoj kategoriji i to srebrnu osvojila je Ivana Sivrić u mlađim kadetkinjama -45 kg. Ivana je za protivnice imala karatistice KK Susedgrad. Pobjedila je Saru Srkoč s 6-0, dok je od Sadee Bećirović za zlato igubila u tijesnoj borbi s 1-3. Drugu srebrnu medalju osvojio je naš senior Vedran Turković u kategoriji +84 kg, pobjedom od 1-0 protiv Leona Gajice iz KK Croatia, te porazom u finalu od Marija Vučića iz KK Hercegovina od 0-2. Svoju drugu brončanu medalju na Prvenstvima Zagreba u mlađim Kadetima -48 kg osvojio je naš Domagoj Dolički.

Na ovom prvenstvu uz naše karatiste bilii su treneri Roberto Bošnjak i Luka Požgaj. Bravo medaljaši!