U nedjelju 12.travnja 2015. u Bratislavi održan je tradicionalni međunarodni turnir – 35. GRAND PRIX SLOVAKIA, koji je domaćinima bio izborni turnir za odlazak na SP u Indoneziju. Nastupili su natjecatelji iz Mađarske, Češke, Poljske, Srbije, Hrvatske i Slovačke. Osmero klupskih natjecatelja borilo se (100 na sat) ispred selekcije Zagrebačkog karate saveza (ZKS-a), te su ostvarili odličan rezultat osvojivši 6 odličja. Jedinu zlatnu medalju u borbama za ZKS osvojila je naša Dina Gagula u kategoriji U21 +68kg rezultatima 2-0 i 3-0. Monika Berulec je uzela dvije medalje – u seniorkama -50kg srebrnu s 4-0 i 0-1, te u U21 -50kg brončanu rezultatima 3-4 i 4-0. Paul Karačić se također dva puta popeo na postolje osvojivši dvije brončane s osam odrađenih borbi – u kadetima -57kg s 1-0, 2-0, 0-1 i 4-0, te u juniorima -55kg s 4-0, 5-2, 0-1 i preglaš (1-1). Šestu medalju također brončanog sjaja osvojio je Karlo Raguž u juniorima +76kg, bodovno – 4-3, 1-2, 3-1, preglaš (1-1).

Blizu medalje bio je Besim Ademi, prvi puta u kadetima -52kg, izgubivši u zadnjem repasažu u posljednjim sekundama borbe. Na ovom turniru nastupili su još naši Jerko Đurinović, Tomislav Hren i Vedran Vahtarić, koji ovaj puta nisu uspjeli doći do zapaženijeg rezultata. Nažalost moramo istaknuti da je na ovom turniru kriterij suđenja odgovarao domaćim natjecateljima (izborni turnir), te smo bili zakinuti u odlučujućim borbama za bolja mjesta na postolju.

Velike čestitke našoj četvorki, posebno Dini na osvojenim medaljama.