Dana 20. listopada 2012. u Domu sportova – dvorani II, održan je X. ZAGREB KARATE FEST. Naših osam natjecatelja prijavljeno je na ovaj turnir, od kojih je njih petero osvojilo medalje. 2 x ZLATNE, 1 x SREBRNA i 2 x BRONČANE. Prvu zlatnu osvojio je Paul Karačić u kategoriji ml kadeti -41kg. U prvom kolu je bio slobodan, zatim pobjeda na preglašavanje protiv Mrakužića, protiv Pavića 2-0, te u finalu ponovno na preglašavanje protiv Roda. Kristijan Doko je jednom pobjedom od 3-1 uzeo drugo zlato u kategoriji juniori -68kg s prijavljena tri natjecatelja. Do srebrne medalje došla je Brigitta Sivrić, pobjedivši u prvoj borbi s 1-0 i time ušla u finale, gdje je na preglašavanje izgubila zlato, jer smo dojma da je nakon 3-3 bila bolji takmac. Zanimljiva kategorija bila je mlađih kadeta +57kg s 12 natjecatelja, u kojoj je naš Jerko Đurinović s broncom još jednom pokazao da je u vrhu svoje kategorije. U 1. kolu tijesno je izgubio na preglašavanje nakon 5-5, zatim je u repasažu pobjedio s 3-0, te za broncu 1-0. Tomislav Hren je u kadetima -63kg zasluženo osvojio broncu, nakon poraza na preglašavanje u prvoj borbi, pobjedio je za medalju s dva nožna udarca rezultatom 6-0. Ostali naši natjecatelji Dinna Gagula, Marko Strenja i Marko Tanković ovaj puta nisu u svojim kategorijama uspjeli doći do medalje. Trenerski zadatak dobro su obavili Albin Majstorović i Luka Požgaj. Čestitke osvajačima medalja!