U Sukošanu 25. ožujka 2012. održano je Prvenstvo Hrvatske mlađih kadeta u borbama. Na ovom iznimno važnom natjecanju naši natjecatelji su nastupili u tri finala. Najveći uspjeh postigao je Paul Karačić okitivši se titulom državnog prvaka u kategoriji -36kg. Do zlatnog odličja došao je bez primljenog boda rezultatima: 4-0, 5-0, 4-0, te u finalu s 2-0. Paul je ovime nastavio niz uspjeha započet 2010., kada je osvojio 3. mjesto na PH za učenike u Pločama, te ga je iste godine Zagrebački karate savez proglasio “Sportašem godine”. Prošle 2011.uz više domaćih turnira osvojio je prestižni Austrian junior Open u Salzburgu i Ljubljana Open u dvije kategorije. Također veliki uspjeh postigao je Tomislav Hren osvojivši srebrnu medalju u kategoriji +57kg nakon odličnih borbi retultatima: 7-1, zatim preglašavanjem (0-0), 2-0, 2-0, te mu je u finalu minimalnim porazom od 0-1 izmakla titula najboljeg. Ovo je Tomislavu treća ovogodišjna i naravno najdraža medalja za viceprvaka države.Treće klupsko odličje i to srebrno zasluženo po prikazanim borbama osvojio je naš Antonio Doko, koji je u kategoriji -36kg nanizao tri pobjede do finala: 4-0, preglašavanje (1-1), 3-0, te je u rijetko viđenom klupskom državnom finalu izgubio od Paula 0-2. Sva trojica mogu biti iznimno ponosni na zaslužene medalje, koje će im biti poticaj za daljni kvalitetan rad u ovom borilačkom sportu. Na ovom prvenstvu nastupio je i Jerko Đurinović, dobri duh ove ekipe, koji iako nije uspio osvojiti državnu medalju je bodrio naše medaljaše i radovao se njihovom i klupskom uspjehu. Na kraju moramo naglasiti izuzetnu važnost i zaslugu trenerice Murise Jašarević, koja ih je vodila na ovo prvenstvo, trenera Roberta Bošnjaka i naravno našeg pokretača glavnog trenera Ante Čuture. Možemo se pohvaliti da je prema službenom poretku klubova za mlađe kadete i mlađe kadetkinje KK Hrvatski Dragovoljac najuspješniji klub prvenstva. Čestitke svima !!!