Dana 25. ožujka održan je međunarodni karate turnir Thermana Slovenija Open 2012 – Laško cup. Na ovom natjecanju je nastupilo 69 klubova i 8 nacionalnih saveza, od kojih su dvojica članovi Hrvatskog Dragovoljca. Naš najiskusniji borac Pero Vučić je kategoriji +84kg (17) ušao u finale, te se za reprezentativnu vrstu popeo na postolje osvojivši 2.mjesto. U 1.kolu je pobjedio srbina Dragičevića s 5-0, zatim predstavnika Karate saveza BiH Olivera Mandarića s 7-2, u 3.kolu Vinka Ursića-Glavanovića iz splitskog Sokola s 3-1, te je tijesno izgubio u finalu od Omera Tabakovića iz KK Tiger Velenje s rezultatom 2-3. Naš drugi karatista Domagoj Rukavec branio je klupske boje, te je nakon pobjede u prvom zapeo u drugom kolu.