U nedjelju 17. ožujka 2013. u Zagrebu ŠD Peščenica održan je 5. BUSHIDO KARATE KUP PRIJATELJSTVA – natjecanje u katama, te 2. BUSHIDO IZAZOV – pozivni turnir za borbe pojedinačno. Nastupilo je 8 pozvanih mlađih kadeta u kategoriji -45 kg, te 8 kadeta u kategoriji -57 kg. U nama zanimljivoj kategoriji mlađih kadeta pozvani su:  prošlogodišnji pobjednik Josip Skender (KK Varaždin), David Bajde (KK Student), David Pavić (KK Susedgrad), Petar Rod (KK Koprivnica), Paul Karačić (KK Hrvatski Dragovoljac), te Davor Drempetić, Bruno Jelenić i Toni Tomić (svi KK Bushido). Paul je u 1.kolu pobjedio Toni Tomića rezultatom 3-0, zatim je zaustavljen od Davida Pavića s 0-4, koji je u finalu pobjedio i Davida Bajdu, te zasluženo osvojio pehar pobjednika. Čestitke organizatoru na ovom hvale vrijednom takmičenju.