Dana 16. – 17.ožujka 2013. u Laškom je održan KARATE1 Svjetski Cup THERMANA/LAŠKO 2013. Nastupila su 3 naša natjecatelja ispred seniorske reprezentacije u kategorijama – borbe. Ante Mrvičić nastupio je u kategoriji -84 kg s prijavljena 48 natjecatelja, podijeljena u 4 skupine. Ante je pobjedio u svojoj skupini s 4 ostvarene pobjede i to redom: Muhović Meris (BiH) 1-0, Ibrić Adnan (BiH) 2-0, Miloš Marko (HRV) 3-0, Antikj Simon (MAK) 1-0. Zatim gubi u polufinalu od kasnijeg pobjednika Karamollaoglu (TUR) 0-1, te gubi u borbi za broncu od Lučić Danila (CG) 0-2. Na kraju Ante osvaja vrlo dobro 5. mjesto, ali ostaje gorčina zbog propuštene prilike da se u vrlo jakoj konkurenciji popne na postolje. U istoj kategoriji borio se i Domagoj Rukavec, koji nažalost gubi u 1.kolu od Markača Juša (SLO), kasnijeg osvajača 3.mjesta.

U kategoriji +84 kg natjecao se Vedran Turković, osvojivši 7.mjesto među 34 natjecatelja. Vedran je izgubio u 1.kolu od Šestakov Aleksandara (SRB) kasnijeg finaliste s 0-4, te radi u repasažu i pobjeđuje Sujković Harisa (BiH) 4-2, zatim gubi od Sahintekin Yasera (TUR) u posljednjim trenucima nakon sumnjivih okolnosti s 3-4.