U organizaciji KK Hrvatski Dragovoljac u zagrebačkoj dvorani Vinko Bek u Kušlanovoj ulici, 14.veljače 2015. – održano je PH za seniore i seniorke pojedinačno u borbama. Naših petero karataša prijavljeno je u pet razlićitih kategorija.

Najveći uspjeh postigla je Monika Berulec, osvojivši po četvrti puta naslov prvakinje hrvatske – ovaj puta u seniorskoj kategoriji -50kg. U napetom je finalu pobjedila Liljanu Pendić (KK Viktorija) rezultatom 2-0 i time se kvalificirala na EP seniorki u Istanbul (TUR)

Hrvatski viceprvak je Ante Mrvičić, koji je u kategoriji -84kg nažalost izgubio u finalu od Ivana Kvesića (KK Hercegovina). Brončanu medalju osvojili su Domagoj Rukavec u kategoriji +84kg i Vesna Gugić u seniorkama -61kg, dok se nažalost Jelena Grgac nije uspjela popeti na postolje u seniorkama -55kg.

Naš klub je u ukupnom poretku od 33 kluba u hrvatskoj po broju medalja zauzeo visoko 2.mjesto s – 1 ZLATNOM, 1 SREBRNOM i 2 BRONČANE medalje.